Правоохоронці Полтавщини розслідують справу щодо несплати агропідприємством 6 млн грн

12.03.2019, 13:13 Просмотров: 1 769 Комментариев: 1

Наразі, тривають слідчі дії

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області викрито службових осіб одного з місцевих агропідприємств, які ухилилися від сплати більше 6 млн. гривень податку на додану вартість, повідомляють в прес-службі відомства.


Протягом 2016-2018 років службові особи підприємства, яке займається вирощуванням зернових культур, відображали в бухгалтерському та податковому обліку безтоварні операції щодо купівлі у фіктивних компаній посівного матеріалу та органічних добрив, які фактично закуповували за готівку. Крім того, частину вирощеного врожаю вони реалізовували за готівку без відображення даних операцій в бухгалтерському та податковому обліку підприємства.


На підставі ухвал суду, співробітники правоохоронних органів провели обшуки в офісних та складських приміщеннях господарства, а також, за місцями проживання фігурантів. В результаті, вилучено оригінали та копії документів фінансово-господарської і податкової звітності, чорнові записи, електронні носії інформації, готівкові кошти у національній та іноземній валюті у еквіваленті понад 700 тис. грн.


Крім того, конфісковано 150 тонн зерна кукурудзи вартістю близько 700 тис. грн.


Наразі, тривають слідчі дії.

Комментарии: 1

122
13 марта 2019 09:23

вилами по воде, раз написали что расследуют дело то напишите название предприятия


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх