Немовля під Кременчуком отруїлося колодязною водою

7.11.2018, 08:52 Просмотров: 3 187 Комментариев: 1

 

Дитину госпіталізували до реанімаційного відділення Кременчуцької міської дитячої лікарні

У Кременчуцькому районі дитина отруїлася колодязною водою, про це на своїй сторінці в фейсбук повідомив начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.


На території Пришибської сільської ради у Кременчуцькому районі 31 жовтня стався випадок отруєння нітратно-нітритними сполуками одномісячного хлопчика.


- Мама догодовувала маля дитячою сумішшю, розведеною колодязною водою. Помітивши зміни у самопочутті дитини, викликала лікарів. 31 жовтня дитина з мамою були госпіталізовані до реанімаційного відділення Кременчуцької міської дитячої лікарні. 2 листопада дитину перевели в інфекційне відділення. Нині стан хлопчика – середньої тяжкості, – розповів Віктор Стеблянко.


Начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА закликає батьків не поїти дітей, особливо грудного віку, колодязною водою та не додавати її до дитячих сумішей. Дитячий організм дуже вразливий до нітратів і отримує важке отруєння, яке може призвести до смерті.


- На жаль, питна вода у більшості колодязях сільської місцевості забруднена нітратами. Щоб убезпечити себе, замовляйте у відповідних фахівців аналіз води на вміст нітратів, користуйтесь спеціальними фільтрами , не розташовуйте поряд з колодязем смітник чи вигрібну яму. Ніколи не вживайте воду з неперевірених джерел. Дітям давайте краще куповану бутильовану воду, - додав Стеблянко.

Комментарии: 1

222
7 ноября 2018 09:24

Скорейшего выздоровления Киндеру.


+24
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх