Півмільйона гривень стягнуть з кременчуцького бізнесмена

10.10.2018, 16:03 Просмотров: 3 996 Комментариев: 1

 

До суду звернувся виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, який недорахувався коштів до міського бюджету

Прокуратура Полтавської обасласті пред’явила позовну заяву з вимогою стягнути з підприємця понад півмільйона гривень за договором про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Кременчука. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.
 
Підприємець у 2015 році здійснив реконструкцію будівель та споруд виробничої бази за рахунок будівництва контрольно-пропускного пункту, складу БМЗ та реконструкцію адміністративно-побутової будівлі у Кременчуці.  

 

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що замовник будівництва зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

 

Вказаний громадянин ухилився від укладання договору про пайову участь, у зв’язку з чим виконавчий комітет Кременчуцької міської ради звернувся до господарського суду з позовом про визнання укладеним договору про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Кременчука.

 

Постановою Верховного суду договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Кременчука між виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради та підприємцем вважається укладеним та є чинним з 05.02.2018.

 

Згідно зазначеного договору замовник зобов’язується перерахувати на спеціальний рахунок міського бюджету кошти в сумі понад півмільйона гривень на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в місячний термін з моменту підписання договору.

 

Зважаючи на порушення громадянином вимог договору та законодавства органи прокуратури Полтавської області звернулись до суду з позовною заявою стягнути до бюджету понад півмільйона гривень за договором про пайову участь.

Комментарии: 1

1 430
11 октября 2018 18:45

А когда областной депутат пан Холод внесёт на рахунок міського бюджету кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста ??? За строительство своего двухэтажного торгового центра на остановке Вагонный завод, на Раковке ??? Он ведь обещал за свои деньги выложить плиткой площадку возле этого торгового центра и даже построить фонтан на Раковке, взамен того что депутаты освободят его от уплаты взноса на так называемый, розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. И депутаты его таки и освободили от этой уплаты. Но ведь журналисты писали что именно эту площадку, возле именно этого торгового центра, всё таки сделали за бюджетные деньги. Вот и получилось что пан областной депутат и в городской бюджет не внёс необходимый платёж, и обещанную ним площадку выложили за бюджетные деньги. Не справедливо как то... Коррупция однако... 


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх