Під Кременчуком горять поля: рятувальники просять курити обережніше

10.07.2018, 10:01 Просмотров: 2 395 Комментариев: 4

 

Вогнеборці нагадують правила пожежної безпеки

Минулого тижня під Кременчуком згоріло майже 48 га посіву озимої пшениці та житніх полів. За інформацією міськрайонного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій,  основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні.Рятувальники попереджають: найменша іскра від сільгоспмашини чи кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

  • Будьте вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем;
  • не паліть та не розводьте багаття поблизу хлібних і лісових масивів;
  • стежте за тим, щоб діти не бавилися сірниками, запальничками, смолоскипами;
  • не полюйте в хлібних масивах та поблизу них;
  • при відпочинку розміщуйте стоянки не ближче 100 метрів від хлібних ланів.

Вогнеборці також звертаються до керівників сільгосппідприємств з проханням поставитись з усією серйозністю до питань організації пожежної безпеки та слідкувати за суворим контролем, щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків. 


Ще один фактор ризику у період післяжнивної кампанії – спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях. Подібні дії – прямий шлях до виникнення пожеж. Для того аби завершити жнива без пожеж потрібна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог - саме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

Теги: пожар поля

Комментарии: 4

537
10 июля 2018 10:18

В Україні почастішали пожежі пшеничних полів. Під Кременчуком це вже не перший випадок. Це що, випадковість, чи елемент гібридної війни?


+11
1 614
10 июля 2018 13:36

Может во всем виноваты кредиты для аграриев, урожаи то видать застрахованны!


+1
218
10 июля 2018 15:23

Сегодня, из впереди движущегося авто, в мой автомобиль сперва полетел сканачик из кофе, а за ним и сигаретный бычок. И такой случай не единичный, к превеликому сожалению. машины полиции не исключение!


+7
260
10 июля 2018 21:54

буквально каких то лет 10-15 назад поля агрофирм находились на значительном удалении от дорог. Вспомните за асфальтом трехметровая обочина, кювет, линия электропередач "десятка" и затем через пару метров ОБРАБАТЫВАЕМОЕ поле. Все кричет, что сельское хозяйство, ну оччень не выгодное. Такое невыгодное, что с каждым годом фермера все ближе и ближе запахивали землю. Сейчас уже все преселочные дороги запахали, уже поля чут ли на проезжую часть не выходят. Отсюда и вывод. Какой бычек не кинь, все одно в пшеницу попадет.

P.S. Если, что, то я не курю. И родственники мои никто не курят.


+5
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх