6 зборів за півроку привели до бронзи кременчужанку Єлизавету Каланіну

23.11.2016, 16:02 Переглядів: 3 093

Кременчужанка - бронзова призерка чемпіонатів Європи та України

Кременчуцька дзюдоїстка Єлизавета Каланіна завоювала бронзу чемпіонатів європейського та національного рівнів. Про це журналістам розповіли на прес-конференції СК “Легіон”.

Після чемпіонату Європи з дзюдо серед учасників віком до 23 років, де Єлизавета виборола бронзу, вона посіла третє призове місце на чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок, який пройшов у Києві. Вже на початку наступного року вона змагатиметься на Чемпіонаті Європи у Варшаві та Чемпіонаті світу у Будапешті.

- На початку року Ліза відвідала 6 міжнародних зборів в Австрії, Франції, Чехії, Угорщині, Туреччині, Хорватії, кожен з яких тривав по 10 днів. Згідно з міжнародним календарем змагань у другій половині року відсутні збори, це і вплинуло на фізичні характеристики Лізи. Я задоволений медаллю, але на мою думку, Ліза підійшла не в оптимальній формі. На жаль, в Україні майже немає спарингів у її ваговій категорії (+78 кг). Немає спарингів - немає росту спортсменки, - розповів тренер Василь Волошин.

Також бронзову нагороду на першості України завоював ще один вихованець СК “Легіон” Каро Марандян. Кременчужанин посів третє місце у ваговій категорії до 66 кг.

Почесний президент СК “Легіон” Володимир Матицин зазначив, що люди, які піднімаються на першість Європи та світу потребують матеріально-фінансової підтримки та нашої пошани.

Міський голова Віталій Малецький зауважив, що вже наступного року в місті буде впроваджена програма з підтримки спортсменів. Для спортсменів передбачатимуть видатки не лише на створення належних умов для тренування спортсменів, а й збільшать фонд для виплати стипендій у розмірі 3-5 тисяч грн.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Прес-служба Кременчуцької міської ради