На матчі БК «Запоріжжя» - «Кремінь» встановлений новий рекорд результативності

20.11.2016, 17:43 Переглядів: 3 707

Кременчуцька команда поступається запоріжцям

20 листопада у Запоріжжі баскетбольний клуб "Кремінь" програв місцевому "Запоріжжю-ZOG". Матч завершився з рахунком 95:47. Героєм цього матчу став запорізький гравець Максим Конате, який встановив новий рекорд результативності у Суперлізі Парі-Матч - 34 очки.

Запоріжжя-ZOG – Кремінь 95:47 (21:10, 24:8, 19:21, 31:8)

Запоріжжя-ZOG: Конате 34 очки 13 підбирань, Буренко 14 очок, 4 підбирання, 11 передач

Кремінь: Тіщенко 21 очко 10 підбирань.

Відео матчу

Після того, як Тіщенко на екваторі першої чверті вдруге вивів Кремінь вперед 8:7, Запоріжжя-ZOG провів чудовий відрізок 14:0. Лише на останній хвилині чверті Балашов знову реалізував двоочковий, але з більш ніж подвійною перевагою першу десятихвилинку виграли господарі 21:10.
На почату другої чверті Макс Конате ефектним результативним  кидком у стрибку потішив трибуни і дав зрозуміти, що Запоріжжя розслаблятися не планує. Гравці більш активно діяли на підбираннях, позбавляючи гостей шансів скоротити відставання. За хвилину до перерви Конате знову вдався данк, але ще до сирени Кондраков і Буренко скористалися своїми шансами. У другій чверті Кремінь набрав лише вісім очок, натомість Запоріжжі – втричі більше.   45:18 на користь господарів після першої половини матчу.

У третій десятихвилинці розігрався Тіщенко, приклад з Олександра взяв Шостуха, влучно поціливши з-за дуги. Але усі ці намагання мали локальний характер, адже коли перевага коливається у межах 30 очок, непросто повірити у себе і спробувати переломити хід подій. Кремінь виграв третю чверть 21:19, але 25 очок переваги дозволяли Запоріжжю впевнено дивитися у найближче майбутнє.

Розкуті господарі продовжили робити свою справу на радість трибунам. Кондраков поцілив з-за дуги, а Конате на 5-й хвилині чверті реалізувавши два з фолом встановив рахунок 77:44 на користь Запоріжжя, а головне, результативний кидок з ліній штрафних зафіксував новий рекорд результативності за матч. Конате набрав 34 очко, до цього найвлучнішим був Фандербург 33 очка.