Кременчуцькі тхеквондисти виступили на чемпіонаті світу та України

27.08.2015, 10:25 Переглядів: 1 525

Спортсмени завоювали “золото” і “бронзу” змагань

23 серпня в Одесі завершився чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів. У перший день змагань кременчужанин Антон Тимофієнко (тренер Василь Карелін) переміг у ваговій категорії до 73 кг. Тим самим забезпечив собі місце у збірній України для участі в Чемпіонаті Європи у Латвії.

У ваговій категорії до 55 кг кременчужанка Вікторія Іванюк поступилася у першому поєдинку. А В’ячеслав Конрадій (тренер Володимир Лизун), поступившись майбутньому чемпіону, виборов 3 місце чемпіонату України.

24 серпня у місті Муджу (Корея) пройшов 2-й кадетський чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ. У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з 59 країн світу.

Дар'я Кареліна з Кременчука змагалася серед дівчат вагової категорії до 47 кг. Вона, на жаль, не змогла з 1/16 фіналу пробитися до півфіналу. У першому раунді перемогу здобула спортсменка з Канади Сейлі Петерсон. Кременчужанка поступилася з рахунком 10:6.

(на фото зправа: кременчужанка Дар'я Кареліна)

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Полтавська федерація тхеквондо ВТФ