Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас»

19.11.2016, 17:37 Просмотров: 1 548

Кременчужани продовжують домашню переможну серію

Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас»Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас» Хокеїсти «Кременчука» всуху переграли «Кривбас»

19 листопада хокейний клуб «Кременчук» всуху обіграв «Кривбас». Матч завершився з рахунком - 2:0. Це восьма поспіль домашня перемога кременчужан на своєму майданчику, а Едуард Захарченко оформив перший шатаут у цьому сезоні.

Це буде перший поєдинок 21 туру зі всього п'ятого кола. 20 листопада харківський «Витязь» прийматиме белоцерківський «Білий Барс», а ось донецький «Донбас» зіграє з київським «Дженералз» пізніше - 27 грудня, так як чемпіон України стартував у Данії проти французького «Анже» в півфіналі Континентального Кубка-2017, і побореться за дві путівки в суперфінал. Нагадаємо, що в минулому році на цій стадії у французькому Руані Україну в цьому єврокубку представляв ХК «Кременчук».

Як повідомляє прес-служба клубу, у першому періоді вболівальники не побачили закинутих шайб, хоча команди мали непогані можливості відкрити рахунок. Спочатку господарі не реалізували чисельну перевагу 5 на 3, а потім гості не змогли закинути в перебігу п'яти хвилин 5 на 4. До кінця матчу «за атаку в область голови та шиї» судді видалили до кінця матчу Севастьан Карпенко.

Дві кращі команди УХЛ по реалізації чисельної переваги і після перерви не змогли реалізувати більшість, а на 26-ій хвилині форвард криворіжців Дмитро Німенко не реалізував буліт. Так і не реалізувавши свої моменти, суперники відклали всю інтригу результату поєдинку на третій період.

Вже на першій хвилині заключної третини матчу Георгій Кіча під поперечину закинув свою першу шайбу після травми, а через чотири хвилини перевага господарів подвоїв Ігор Коваленя після красивого перепасування з Артемом Гніденко. Гості кинулися відіграватися, але ближче до успіху в заключні хвилини були господарі.

«Кременчук» - «Кривбас» 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Судді: М. Урда, А. Кузьмінський, А. Корепанов

Кременчук: Захарченко (Шевчук). Башко - Дегтярьов, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Мельников. Коренчук - Гриценко - Слиш, Кіча - Гніденко - Кірющенков, Луговий - Карпенко - Янішевський, Гаврик - Чернишенко - Коваленя, Шиманський.

Кривбас: Безхлебний (Черепанов). Александров - Катрич, Рябенко - Белоусов, Магерів - Афанасьєв, Толканов - Черевач. Караульщук - Алексюк - Слюсар, Німенко - Черненко -Підгураский, Савченко - Секірко - Тимченко, Коваленко - Макріцкий - Куцевич.

Шайби: 1:0 - Кіча (Кірющенков, Гніденко), 40:55, 2:0 - Коваленя (Гніденко, Чернишенко), 45:09.

Головний тренер «Кременчука» Дмитро Підгурський:

- Гра дуже сподобалася, видовищна. Суперник дуже здорово два періоди грав, але в третьому ми ще трошки додали і забили два голи. Едик Захарченко сьогодні молодець - зробив в цьому сезоні перший шатаут. Хочу подякувати всім хлопцям за гру - все до одного віддавалися повністю для перемоги.

- Перші два періоди не принесли закинутих шайб. Перед третій двадцятихвилинці за рахунок чого на ваш погляд можна було обіграти «Кривбас»?

- Перші два періоди ми програли за кидками, і я сказав хлопцям, що треба більше кидати, нагнітати тиск на ворота суперника. Вони це в заключному періоді і зробили.

Наступний поєдинок «Кременчук» зіграє 23 листопада в Харкові проти місцевого «Витязя». Початок поєдинку о 18:45.

Автор: Альона Душенко Источник фото: ХК "Кременчук" Источник видео: XSPORT.ua
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.