Заключний спаринг «Кременя» та нові підсилення команди

26.07.2016, 15:29 Переглядів: 3 079

Кременчуцький футбольний клуб провів черговий товариський матч

25 липня кременчуцький футбольний клуб “Кремінь” провів заключний спаринг в рамках підготовки до чемпіонату. “Кремінь” зіграв з чемпіоном Полтавщини - “Рокитою”. Матч завершився на користь “синьо-білих” з рахунком - 3:1.

МФК «Кремінь» - ФК «Рокита» 3:1

Голы: Сторчоус 37', Тимченко 70' пен., 90 '- Вовченко 42'

«Кремінь»: Онопко, Піскун, Степанчук, Сторчоус, Курелєх, Сидоренко, Кошадзе, Бичков, ГНП, ГНП, ГНП.

Другий тайм: Ентін, Москалик, Кунєв, Тертишний, Хорват, Козлов, Тимченко.

Головний тренер - Сергій Ященко

«Рокита»: Рябуха, Гориславець, Демчук, Лубенец, Бакланов, Корнейчук, А.Семука, Щечка, Вовченко, Соляник, Місяйло.

Другий тайм: Смакула, Полтавець, Тенах, Бахуринский, С.Зоря, Савенков, Р.Зоря.

Тренер - Роман Семука

У першому таймі команди обмінялися голами. Спочатку після передачі з лівого флангу забив Андрій Сторчоус, а під завісу першого тайму зрівняв рахунок Микита Вовченко. Після перерви дублем відзначився Ігор Тимченко. На 70 хвилині капітан “синьо-білих” реалізував пенальті. Під кінець матчу з кутової подачі Дмитра Тертишного Ігор виграв “другий” поверх відправив м'яч під перекладину.

У цьому матчі тренерський штаб “Кременя” переглядав гравців, які зможуть підсилити нашу команду.

“Кремінь” не підписав контракт з Микитою Вовченко, який тепер гратиме за “Рокиту”. Екс-гравець “Кременя” Микити Бакланов також гратиме за “Рокиту”. Дмитро Волошин зараз шукає команду, яка гратиме на область.

Команду підсилили Леван Кошадзе та Богдан Бичков.

- Ще двоє гравців у нас на перегляді, нападник та захисник. Їх рівень дає надію, що гравці створять конкуренцію нашим гравцям. Тим паче лівих захисників у нас немає після того, ухода Волошина. До 30 липня у нас ще є можливість дозаявити гравців, - додав головний тренер "Кременя" Сергій Ященко.

півзахисник Леван Кошадзе (18.01.1993) вихованець грузинської «Іберії». Леван грав за: «Діла» Горі, Грузія (вища ліга), «Аделі» Батумі, «Зоря» Білозір'я та «Черкаський Дніпро» Черкаси

захисник Богдан Бичков (24.11.1994) вихованеь олександрійського "Аметисту". Грав в "Олександрії" та "Миколаєві"

30 липня о 17.00 “Кремінь” стартує на чемпіонаті проти “Жемчужини”. Матч відбудеться на стадіоні “Кремінь-Арена”.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"