Кременчуцькі поети та музиканти зіграли в Art-ball

22.07.2016, 17:13 Переглядів: 1 921

Музиканти, з великим відривом, у чесному та запеклому бою перемогли поетів! Але наступного року поети обіцяють відігратися!

17-го липня на стадіоні ліцею №4, не дивлячись на спекотну погоду, відбувся незвичайний футбольний матч — кременчуцькі поети та музиканти зіграли в Art-ball, повідомляє ЦБМ ім. М. Горького. Музиканти розгромили поетів з рахунком 6:1.

- Юрій Якименко

Перший 25-ти хвилинний тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь музикантів, а в перерві між таймами молоді кременчуцькі поети читали вірші.

Другий тайм пройшов у запеклій боротьбі і поетам таки вдалося забити м'яч у ворота суперників. "Розмочив" гру капітан команди Павло Жидков. Щоправда, їх це не врятувало - матч закінчився з розгромним рахунком 6:1.

Після матчу знову ж таки звучали вірші. Їх читали не тільки поети, а й музиканти декламували свою улюблену поезію.

Усі присутні мали шанс піти додому з новою книжкою, адже протягом усієї зустрічі відбувався буккросинг, влаштований відділом абонементу ЦМБ ім. М. Горького сумісно з арт-групою “Творчий Кременчук” на якому учасники заходу обмінювалися книгами.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: cbsbook.com.ua