Зараз також тривають переговори з “Черкаським Дніпром”, найближчим часом візьмуть в оренду Андрія Сторчоуса.

Команду покинули Дмитро Волошин та Микита Бакланов, вони стали вільними агентами.

Дмитро Волошин в сезоні 2015-2016 зіграв 9 ігор, а Микита Бакланов, який прийшов взимку цього року, так і не вийшов на поле.

Перший дитячий тренер - Букатов В.Н. (Полтава)

Перший клуб - «Ворскла» (U-19, Полтава)

У "Кремені" з березня 2016 р.

Станом на 19 липня “Кремінь” заявив 14 гравців: Андрій Олійник, Віталій Онопко, Дмитро Сидоренко, Дмитро Тертишник, Валерій Курелех, Сергій Степанчук, Роман Кунєв, Ігор Тимченко, Дмитро Ентін, Владислав Піскун, Олександр Москалик, Олександр Горват, Максим Богданов, Артем Козлов.

До старту чемпіонату «Кремінь» провів ще спаринг з «Нафтовик-Укрнафтою». У Полтаві на стадіоні “Лтава” “синьо-білі” програли з рахунком - 1:4.

ФК «Нафтовик-Укрнафта» - МФК «Кремінь» 4:1

Голи: Черній 5', Пасіч 6', 32', Лазовой 55' - Тимченко 77'-пен.

«Кремінь», 1-й тайм: Олійник, Ентін, ГНП, ГНП, Тертишний, ГНП, Сидоренко, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП.

«Кремінь», 2-й тайм: Онопко, ГНП, Курелех, ГНП, Москалик, Піскун, ГНП, Богданов, Горват, Степанчук, Тимченко.

*ГНП - гравець на перегляді

Як повідомляє прес-служба “Кременя”, перший тайм цього матчу показав, що кожен тренер переслідував різні цілі. Володимир Книш виставив оптимальний склад, з прицілом на матч першого туру проти «Авангарду», який «нафтовики» зіграють вже 24 липня. «Кремінь» ж стартує в новому сезоні лише 30 липня, тому Сергій Ященко в першому таймі дав можливість проявити себе відразу семи гравцям, які перебувають на перегляді.

Дуже швидко екс-гравець “Кременя” Черній відкрив рахунок в матчі, реалізувавши вихід один на один з Олійником. Костя став співавтором і другого гола, який його команда забила через хвилину. На перерву команди пішли з рахунок 3:0 на користь “нафтовиків”.

У другому таймі «нафтовики» вже дозволили собі грати більш розслаблено, а ось «Кремінь» вийшов повністю в іншому складі. Лише коли рахунок став 4:0 під завісу зустрічі Ігорю Тимченко вдалося реалізувати пенальті, який він же і заробив.

Через пропуск гри у чемпіонаті 24 липня запланована товариська зустріч, суперник поки що не відомий.

- Зараз шукаємо суперника на товариський матч. Ведемо переговори з аматорськими клубами, але у них на вихідних також ігри. На крайній випадок зіграємо двосторонню гру, - зазначив керманич “Кременя” Сергій Ященко.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"