Кременчуцькі силачі завоювали 5 «золотих» та «бронзову» нагороди

28.06.2016, 13:14 Переглядів: 2 485

У Дніпрі 160 кращих спортсменів змагалися за звання кращого

25 червня в м.Дніпро (ранше Дніпропетровськ) відбувся турнір по Push & PULL, жиму штанги лежачи та станової тяги -"IRON GAMES 2016"

У турнірі взяли участь 160 спортсменів з різних областей.

На чемпіонаті Кременчук представили 6 спортсменів з команди СК"АТЛЕТИК": Шаповал Катерина, Шпак Олександр, Кузінський Віталій, Ткаченко Євген, Лісняк Ростислав, Шпак Олександр Володимирович.

У номінації (жим лежачи) RAW AMATEUR

- Шаповал Катерина (TEENAGE) (18-19 р) вагова категорія до 56 кг

виборола - 1 місце подолав вагу штанги (55 кг) та в абсолютній першості зайняла 3 місце та виконавши норматив КМС ВПА УКРАЇНА

- Шпак Олександр (TEENAGE) (18-19 р) вагова категорія до 90 кг

виборов - 1 місце подолав вагу штанги (147,5 кг) тим самим покращив свій особистий результат та виконавши норматив КМС ВПА УКРАЇНА

- Шпак Олександр (MASTERS) вагова категорія до 110 кг

виборов - 1 місце подолав вагу штанги (175 кг) тим самим покращив свій результат та виконавши норматив в МС ВПА УКРАЇНА

В номінації (станова тяга) RAW PRO

- Кузінський Віталій (OPEN) вагова категорія до 100 кг

підняв вагу штанги (260 кг) та забезпечив собі - 1 місце в своїй категорії та виконавши норматив в МС ВПА УКРАЇНА

- Ткаченко Євген Майстер Спорту (OPEN) вагова категорія до 110 кг

підняв вагу штанги (250 кг) та посів - 3 місце в своїй категорії

- Лісняк Ростислав МСМК (OPEN) вагова категорія до 125 кг

підкорилася вагу штанги (315 кг) посів - 1 місце в своїй категорії та перевершив свій особистий рекорд, в Абсолютній першості зайняв - 3 місце

- Дуже приємно, що молодь в такі не легкі часи займається спортом. Хочу привітати всю команду із блискучим виступом та побажати здоров'я, життєвої вдачі, наснаги до подальших перемог, - додав тренер Олександр Шпак.