Кременчужанка у декретній відпустці завоювала “бронзу” Чемпіонату України з дзюдо

30.05.2016, 17:03 Переглядів: 2 933

Надія Картошкіна змагалася на Відкритому чемпіонаті України

Кременчужанка Надія Картошкіна стала бронзовою призеркою на Відкритому Чемпіонаті України з дзюдо, що проходив 24 – 26 травня в Сумах. На змаганнях взяли участь 250 спортсменів не лише з України, а із закордону.

Кременчук у ваговій категорії 78 кг представила Надія Картошкіна. Під керівництвом тренера Сергія Середи вона увійшла до списку переможців і посіла почесне 3 місце. Надія у півфіналі програла Оксані Перевознюк з Одеси.

- Це не перші змагання такого рівня, але у мене була велика перерва. Я народила дитину і перебуваю в декреті. Дуже складно фізично і морально повертатися. Зараз дуже сильна молодь і важко морально програвати дівчаткам, які на 5 років тебе молодше, - зазначила Надія.

Як раніше писав "Телеграф", у 2011 році на обласних змаганнях Надія Картошкіна завойовувала перше місце.