Баскетбольний клуб "Кремінь" фінішував четвертим у регулярному чемпіонаті

6.02.2016, 19:22 Переглядів: 3 481

Кременчуцька команда розгромила “Хортицю” у заключному матчі регулярного чемпіонату

6 лютого кременчуцький баскетбольний клуб “Кремінь” розгромив запорізьку “Хортицю” - 121:73.

Здобувши 40 очок у першій чверті, баскетболісти «Кременя» встановили рекорд сезону, покращивши своє власне досягнення (38 очок у матчі з «Харковом»), а крім того здобули найбільшу кількість очок у грі (121).

Уже за підсумками дебютної чверті «Кремінь» забезпечив собі двадцятиочковий гандикап (40-19), з високою, майже бездоганною, точністю атакуючи кошик суперника з усіх дистанцій. 10 із 37 командних очок здобув Ярослав Скрипець. Надалі гра минала в рівній боротьбі за незначної переваги господарів, причому друга десятихвилинка стала бенефісом Богдана Ясиненка, котрий до великої перерви здобув 21 очко. Кременчуцька команда переважала суперника і під щитами, і на периметрі. Другу половину команди розпочали за рахунку 72-46, що відверто залишав небагато шансів «Хортиці», тим більше, що й третю та четверту чверті також виграв «Кремінь».

Форвард «Кременя» Богдан Ясиненко провів найкращий матч у сезоні, записавши на свій рахунок 6/7 двоочкових і 3/4 триочкових ще до великої перерви, а загалом відзначившись 24 очками, 3 підбираннями та 2 передачами за 17 хвилин, проведених на паркеті.

Окрім Ясиненка ще шестеро баскетболістів «Кременя» здобули двозначну кількість очок: Ярослав Скрипець (15 + 8 підбирань), Олександр Тищенко (14 + 5 підбирань), Роман Новіков (13), Роб Вудсон (12 + 11 передач + 5 підбирань), Ернесто Ткачук (11 + 11 передач) і Максим Балашов (10).

У складі «Хортиці» найкращими стали Денис Іванов (15 очок), Олександр Гарбарчук (12 очок), Станіслав Сокур (11 очок + 7 підбирань) й Августін Козанчук (10 очок).