На турнірі Баглаєнка розіграли чемпіонський пояс

28.12.2015, 15:10 Переглядів: 3 947

Близько 100 боксерів взяли участь у пам’ятному турнірі

З 24 до 26 грудня відбувся ХІ традиційний відкритий турнір з боксу серед юнаків пам‘яті дитячого хірурга Олександра Баглаєнка. Участь у турнірі взяли близько 100 боксерів з Кременчука, Світловодська, Кіровограда, Олександрії та Глобино.

Змагалися спортсмени з СДЮШОР, філії СДЮШОР, дві команди зі Світловодська, КОЛОС з Глобино, КОЛОС-Кременчуцький район, кременчуцький спортивний клуб СТАРТ та ФЗН "Сторт для всіх".

Перше командне місце завоювала СДЮШОР, друге місце посіла - філія СДЮШОР, а третє - Світловодськ.

У перший день змагань відбулося одинадцять боїв, серед яких показові виступи юнаків та дівчат. Для активних вболівальників розіграли солодкі подарунки.

У ваговій категорії до 64 кг розіграли пояс чемпіона Кременчука з боксу. У двобої між Данилом Тарасенко та Марюсом Гординским перемогу здобув Данило. Йому вручили перехідний пояс.

На фото посередині Данил Тарасенко

Данил Тарасенко розповів «Телеграфу», що займається боксом близько 5 років:

- Провів хороший бій з однокурсником Марюсом. Дуже сподобалася атмосфера, адже добре підтримували вболівальники.

Пояс перехідний і востаннє на ринзі його підіймав кременчуцький боксер Дмитро Грінченко.

- Це було десь у 2011 році, тоді я переміг боксера з іншого міста, - згадує Дмитро. – На той час був майстром спорту, вигравав чемпіонати. Завжди вручали кубки та медалі, а пояс – це було щось новеньке.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Автозаводська райрада