Юні кременчуцькі боксери виступили на Чемпіонаті України

29.11.2015, 17:01 Переглядів: 3 652

Кременчук представили четверо спортсменів з СДЮШОР та СК "Легіон"

З 24 до 29 листопада у Вінниці пройшов чемпіонат України серед юнаків 2002-2003 років народження. У змаганнях взяли участь 320 спортсменів з усіх регіонів України. Боксери змагалися у 18 вагових категоріях. Кременчук представили четверо боксерів з школи олімпійського резерву та СК "Легіон".

СК "Легіон-Спорт" представив Максим Білоусов (ЗОШ № 12) під керівництвом тренера Андрія Андрійченка. Перших два бої Максим закінчив достроково у першому раунді. У фіналі противник відмовився від бою і наш спортсмен посів I місце у ваговій категорії 59 кг. За результатами змагань Максим Білоусов став чемпіоном України серед юнаків у своїй ваговій категорії.

На фото тренер Андрій Андрійченко та Максим Білоусов

Троє вихованців кременчуцької школи олімпійського резерву виступили на чемпіонаті.

Михайло Шендрик (вагова категорія 48 кг, тренер О. Ляховий) та Олександр Тарасов (вагова категорія 68 кг, тренер О. Мальцев) поступилися у першому бою.

У ваговій категорії 37 кг срібло завоював Ілля Прокопчук. Під керівництвом Олександра Ляхового Ілля провів три боя. У першому поєдинку Прокопчук переміг львів’янина Назара Солонинка, у другому – Назара Корнійчука з Хмельницька, а у фіналі поступився – Дмитру Миньдюкевичу.

На фото: Михайло Шендрик, Ілля Прокопчук та Олександр Тарасов

Чемпіонат України у Вінниці став першим етапом відбору на чемпіонат Європи, який пройде у 2016 році.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СДЮШОР, СК "Легіон"