Анастасія Ковальчук володарка Кубку України

3.08.2015, 14:22 Переглядів: 3 531

Кременчужанка виявилася найсильнішою серед жінок-більярдисток на турнірі

У Києві пройшов Кубок України з "Вільної піраміди" з більярду серед чоловіків та жінок. У фіналі кременчужанка Анастасія Ковальчук перемогла Марію Пудовкіну з Кривого Рогу, з рахунком 5:1.

Протягом трьох днів Анастасія зіграла 5 матчів, в яких здобула 5 перемог та виграла 21 партію із 26-ти зіграних.

Нагадаємо, Анастасія Ковальчук срібний призер командного чемпіонату світу, бронзова призерка особистих чемпіонатів Європи, чвертьфіналістка чемпіонатів світу. А також кременчужанка була абсолютною чемпіонкою України з більярду, багаторазовою чемпіонкою та володаркою Кубка України у різних номінаціях більярдної "піраміди".

Автор: Альона Душенко Джерело відео: duplet.com.ua