"Кремінь" програв "Оболонь-Бровари"

7.05.2015, 01:19 Переглядів: 2 553

Підомічні Сергія Свистуна не змогли взяти три очки у "пивоварів"

6 травня "Кремінь" на виїзді програв киянам. У другому поспіль центральному матчі туру "синьо-білі" не змогли обіграти "Оболонь-Бровар".

Вже на початку матчу кияни почали тиснути на гостей. На 27 хвилині перший небезпечний момент від господарів поля, Василь Продан після передачі пробив повз ворота, але вдруге він не промазав, через хвилину увійшовши в штрафну пробив у дальній кут воріт.

На початку другого тайму за боротьбу на фланзі Валерій Курелех отримав другий "гірчичник", що означав для нашої команди подальшу гру в меншості.

Рахунок на 73 хвилині зрівняв капітан "синьо-білих" Сергій Борзенко, який після подачі Ваге Саркісяна відправив м’яч у створ воріт. Через 5 хвилин гравець "Оболоні" Сахнюк обійшовши оборону "Кременя" подвоїв перевагу "пивоварів", а на доданих хвилинах господарі не залиши шансів навіть на нічию для кременчужан, Проневич після добивання пробив у дальню дев’ятку, і на цей раз Віталій Онапко не зміг врятувати команду. У результаті кременчужани програли з рахунком - 1:3.

Нагадаємо, у минулому турі кременчужанам вдалося відібрати очки у лідера чемпіонату "Черкаського Дніпра".

"Оболонь-Бровар" (Київ) - "Кремінь" (Кременчук) 3:1

Голи: Продан 29',Сахнюк 76', Проневич 90+3 '- Борзенко 73'

"Оболонь-Бровар": Федорівский, Рустамов (Майданевич 66'), Корнєв (к), Аблітаров, Кіцута, Фаворов (Гордійчук 80'), К.Коваленко, Шевчук (Проневич 90+2'), І.Коваленко (Сахнюк 61'), Продан, Корольчук (Слободян 67').

Запасні: Іванов, Лук'янець.

Головний тренер - Сергій Солдатов

"Кремінь": Онопко, Курелех, Буличов, Кунєв (Пасічніченко 81'), Алексанов (Павлик 46'), Борзенко (к), Апришко, Волошин, Ченбай (Логінов 64'), Саркісян (Дугіенко 86'), Черній.

Запасні: Олійник, Гаді, Собко.