Кременчужанин Сергій Богодист завоював «бронзу» Кубка України

2.03.2015, 09:28 Переглядів: 4 440

Завоювавши «бронзу» Кубка України, Сергій Богодист продемонстрував одне із кращих досягнень в історії важкої атлетики Полтавщини за часів незалежності України

У Чернігові 24-28 лютого відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, в якому Сергій Богодист завоював бронзову медаль у найважчий чоловічій ваговій категорії — понад 105 кг.

Як повідомляє прес-служба федерації важкої атлетики України,у сумі двоборства кременчужанин (його особиста вага — 143 кілограми 800 грамів) перевищив норматив майстра спорту, підкоривши загальну вагу — 385 кг. При цьому у двох видах програми Сергій Богодист був третім: у ривку — 170 кг, у поштовху — 215 кг. У своєму третьому підході у поштовху кременчужанин, на жаль, не підкорив 220 кг.

За сумою двоборства Сергія Богодиста випередили тільки переможець Кубка України Олексій Пономаренко (Херсонська обл.) — 395 кг і срібний призер — Олег Слободянюк (Харківська обл.) — 392 кг.