29 квітня Кременчук перетвориться на веломісто

23.04.2017, 14:25 Просмотров: 2 065 Комментариев: 1

29 квітня Кременчук перетвориться на веломісто

До участі у велогонці допускаються діти від 5 років

Що: Велоперегони«ВелоМісто. Весна 2017»

Де: Придніпровський парк, вул. Жадова та вул. Коцюбинського

Коли: 29 квітня з 10:00 до 16:00

 

Кінцевий термін реєстрації - 27 квітня. Попередня реєстрація тут. Учасники, які попередньо зареєструвалися на змагання отримають іменні номери. Безпосередня реєстрація та заповнення анкети учасника відбувається в стартовому таборі велоперегонів у день старту з 9:00 до старту відповідних категорій.

 

Учасники віком менше 18  років при заповнені стартової анкети повинні надати дозвіл на участь у змаганнях від батьків встановленого зразку та копію паспорту одного з батьків, який надав дозвіл (для категорій «Діти» та «Аматори»). Дозвіл від батьків тут.

 

Велоперегони відбудуться  як шосейна гонка на час з роздільним стартом, у вигляді одного кола з одним розворотом (категорії діти-загальний старт). 

 

До участі в змаганнях допускаються діти, спортсмени та аматори віком від 5-ти років на велосипедах з діаметром колеса 20, 24, 26, 27,5, 28 та 29 дюймів в справному технічному стані. В молодшій віковій категорії допускаються учасники на велосипедах з допоміжними колесами.

 

Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці (можлива організація прокату шоломів організаторами перегонів). Учасники без велошолома до старту не допускаються.

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Теги:

Комментарии: 1

592
6 апреля 2017 10:35

организатор - торговец велосипедами и велокасками ? ))


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх