«Кремінь» взяв 4 очки в Чемпіонаті України ДЮФЛУ

5.05.2015, 10:58 Переглядів: 1 055

Юнацькі команди «Кременя» у двох матчах продовжують лідирувати у своїй групі

3 травня відбувся 13-й тур, в якому основні наші команди приймали вдома команду «ДЮСШ-12» (Дніпропетровськ), повідомляє прес-служба Кременя.

У групі (U-15) «Кремінь» розгромив свого суперника з рахунком 18:0. У команди Антона Диндікова голи в цій грі забивали: Єгор Костін (8), Іван Куць (6), Денис Галата (2), Валерій Полієвець і Тахір Казимиров.

У старшій групі (U-17) команда Анатолія Безуса ледь не програла своєму суперникові, зігравши внічию 1:1. На гол дніпропетровця Олійника на 29-й хвилині, «Кремінь» відповів голом Козлова на 30-й хвилині.

Команди «Кремінь-2», які виступають у чемпіонаті поза заліком, у Дніпропетровську зіграли з другими командами «ДЮСШ-12». «Кремінь-2» (U-15) Олександра Назаренко виграли з рахунком 7:0 (Олійник-3, Мовчан, Ляшенко, Лепський, Положіхін), а «Кремінь-2» (U-17) переміг свого суперника з рахунком 5:0 (Ткаченко-2, Боженка, Томенко, Ігнатьєв).

10 травня в наступному турі другі команди «Кременя» зіграють вдома з харківським «ХТЗ», а головні команди, які ведуть боротьбу за вихід у вищу лігу, зіграють на виїзді з дніпропетровським «МДЮСШ».

Нагадаємо, у минулому турі кременчуцькі команди грали між собою.