Дзюдоїсти Кременчука привезли 6 медалей

4.05.2015, 14:08 Переглядів: 2 405

Кременчужани взяли участь у всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат

У Херсоні 25 квітня пройшов І Всеукраїнський турнір "Кубок мера", серед юнаків та дівчат, який зібрав 380 осіб з різних куточків нашої країни, повідомляє КСЕ "Легіон" Кременчук з дзюдо.

Кременчуцьку СДЮСШ з дзюдо представляли 14 спортсменів, які вибороли 6 медалей: чемпіонкою стала Поліна Мусихина (у вазі 44 кг), друге місце зайняв Іван Лоїк Іван (у вазі 30 кг), третє місце вибороли Олександр Каплін (38 кг), Станіслав Сердюк (46 кг), Ігор Богданов (50 кг) та Серж Оганесян (+50 кг).

За крок від п'єдесталу пошани зупинились, завоювавши 4 місце: Гліб Поліщук, Артем Губар та Олександр Неграш.