«Ворскла» - «Кремінь» - 4:2 (відео)

25.03.2015, 11:20 Переглядів: 1 893

«Кремінь» зіграв останній товариський матч у цьому міжсезонні, в якому брат зіграв проти брата

21 березня в Полтаві на стадіоні «Лтава» Кремінь зіграв останній товариський матч у цьому міжсезонні проти основного складу «Ворскли».

Вже на самому початку поєдинку Єгор Іванов, найвдаліше за всіх вибрав позицію у штрафному, та замкнув головою навісну передачу з флангу - 0:1. Проте надалі ситуацію повністю контролювали «ворскляни». Кілька атак, і через 20 хвилин, Маркоскі забиває вперше. Отримав серб чудову діагональну передачу, і холоднокровно покотив м’яч під дальню стійку - 1:1, повідомляє прес-служба Ворскли.

Далі «Кремінь» пропустив ще два «удари». Янузі віддав пас урозріз на Шиндера. Той з флангу накинув футбольний снаряд в район 11-метрової позначки, де Маркоскі у падінні головою переправив м’яча у ворота – 2:1. Через дві хвилини вже сам Шиндер «обікрав» захисника, вийшов сам на сам з воротарем та впевнено реалізував момент - 3:1.

У другому таймі ситуація на полі не змінилася кардинально. Проте, моментів вже було менше. Непогано зі штрафного у ближній кут пробивав гравець «Кременя», але воротар суперників не дрімав. У середині другого тайму «Кременю» довелося забити. Єгор Іванов з навісу ударом головою відправив м’яч точно в кут - 3:2. Через 20 хвилин за порушення правил у штрафному, арбітр вказав на 11-метрову позначку. Полтавчанин пробив низом у кут, проте Олійник дістав м’яч. Першим на добиванні був Буднік, який не став бити, а повернув футбольний снаряд Ковпакові. Олександр з другої спроби виправився – 4:2. Мали ворскляни і ще один шанс, щоб забити головою – м’яч зустрівся із хрестовиною і відскочив у поле. У підсумку – 4:2.

Голи: Маркоскі, (23, 30), Шиндер (32), Ковпак (81) – Є. Іванов (5, 60).

«Ворскла», 1 тайм: Непогодов, Семінін, Даллку, Чеснаков, Пердута, Буднік, А.Ткачук, Дедечко, Маркоскі, Янузі, Шиндер. 2 тайм: Непогодов, Сапай, Є.Ткачук, Логінов, Пердута, Міщенко, А.Ткачук, Скляр, Буднік, Ковпак, Бараннік.

Головний тренер: Василь Сачко.

«Кремінь»: Олійник, Кунєв, Борзенко, Буличов, Логінов, Апришко, Алексанов, Собко, Ченбай, Іванов, Черній.

У 2-му таймі на поле вийшли: Онопко, Волошин, Дугіенко, Гаді, Курелех, Стебловський, Саркісян, Павлик, Жуков.

Головний тренер - Сергій Свистун

28 березня підопічні Сергія Свистуна вже в офіційному матчі в Нікополі зіграють з НПГУ-Макіїввугілля.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК Ворскла Джерело відео: МФК Кремінь