Футзал. «Лукас» не зміг перемогти одного із фаворитів Екстра-ліги

1.03.2015, 16:35 Переглядів: 1 481

«Лукас» на останніх секундах матчу не втримав нічию проти хмельницького «Спортлідера +» - 7:8

На 2-й хвилині матчу граючий тренер «Лукаса» Валентин Цвелих,  з другої спроби, відкрив рахунок у матчі. Але гості швидко відігралися зрівнявши рахунок – 1:1. Дубль капітана «Лукаса» на 3-й хвилині вивів ненадовго команду вперед. Через 5 хвилин команди обмінялися голами – 3:2.

«Спортлідеру +» вдалося зрівняти рахунок, а гравцю національної збірної з футзалу  Дмитру Калукову навіть вивести команду вперед, але завдяки четвертому голу Цвелих «Лукасу» вдалося відігратися – 4:4. На цьому команди не зупинялися і на перерву пішли вже з рахунком – 4:6.

У другому таймі кременчужани завдяки голам Заворотного та Кульки зрівняли рахунок. До кінця гри команди тримали трибуни в напруженні: реалізований пенальті від гостей, зрівняний рахунок від капітана кременжунан, і гол, забитий від хмельницької команди за 4 секунди до закінчення гри. У підсумку рахунок – 7:8.

7 березня «Лукас» зіграє на виїзді проти «СумДУ» (Суми).

Голи: Цвєлих (2, 3, 9, 15, 40), Заворотний (24), Кулька (35) - Доманський (2, 19, 40), Калуков (14, 20, 36-пен.), Педяш (9) , С.Рибак (12)

Попередження: Тарасенко (33) - Михайленко (29), Чуднов (30), Калуков (33)

Арбітри: Сергій Дребужан (Мукачево), Павло Кравцов (Рівне)
3-й арбітр - Володимир Горський (Кременчук)
Хронометрист - Ярослав Опришко (Кременчук)
Спостерігач арбітражу - Юрій Воложенко (Харків)

«Лукас»: Байдак - Цвєлих, Крупін (к), Лапа, Кулька - Заворотний, Т.Рибак, Леміш, Тарасенко.
Запасні: Іванченко, Маньківський, Прихожий.
Головний тренер - Валентин Цвелих.

«Спортлідер +»: Лисенко - С.Рибак, Калуков, Фетько (к), Доманський - Власович, Чуднів, Педяш, Михайленко.
Запасний: Поправка.