Футбол. «Кремінь» на виїзді програв «Гірнику» - 5:1

26.02.2015, 19:29 Переглядів: 2 116

«Кремінь» провів товариську зустріч з криворізьким «Гірником»

26 лютого «Кремінь» зустрівся з «Гірником» у Кривому Розі. Кременчужани пропустили перший гол вже на 8 хвилині матчу. Згодом гірники увінчали атаку голом з меж штрафного у ближню дев'ятку.

На 20-й хвилині автор другого голу побачив перед собою червоне світло за грубу гру проти Павлика. Правда, перший через кілька хвилин повернувся на поле за взаємною домовленістю між командами, а другий з розбитим носом був замінений на Ченбая, повідомляє прес-служба ФК «Гірник».

На 47-й хвилині гравець Кривого Рогу відправив м'яч з п'яти метрів, через кілька хвилин увірвавшись в штрафну справа, форвард гірників потужно вистрілив у дальній кут.

В останню 15-хвилинку «Кремінь» натиснув, і зумів забити гол престижу, - Черній встиг першим на добиванні. Але останнє слово все ж залишилося за «Гірником». Новачок-нападник, упустили масу моментів у першій грі, таки не пішов з поля без гола.

Текстова онлайн-трансляція сьогоднішнього матчу.

Голи: Богдан Боровський, 4 (1: 0). Віталій Павлов (Ігор Буряк), 8 (2: 0). Сергій Нудний (Артем Сітало), 47 (3: 0). Артем Сітало, 52 (4: 0). Костянтин Черній, 83 (4: 1). новачок, 90 (5: 1).

«Гірник»: Роман Гурін - Ігор Солдат, Володимир Баєнко, Віталій Павлов, Ігор Буряк, Ігор Бука, Андрій Григорик (к), Артем Прошенко, Богдан Боровський, Сергій Нудний (Владислав Чечеленко, 81) - Артем Сітало ( новачок, 70).

«Кремінь»: Ярослав Хоменко - Тимофєєв (Дмитро Волошин, 46), Ігор прошутить (Олександр Буличов, 46), Сергій Борзенко, Роман Пасічніченко (Роман Кунєв, 46), Олександр Дугіенко (Валерій Курелех, 46), Микита Полулях (Євген Апришко, 46), Юрій Павлик (Сергій Ченбай, 22), Ваге Саркісян (Костянтин Черній, 46), В'ячеслав Гаді (Віталій Собко, 46), Микита Жуков (Єгор Іванов, 46).

3 березня о 13:00 Кремінь вдома зустрінеться з Нафтовик-Укранафтою (Охтирка).

Автор: Альона Душенко Джерело фото: fcgornyak.dp.ua Джерело відео: fcgornyak.dp.ua