Кременчуцька “Свобода” пікетуватиме районну раду проти виселення жителів 14 сіл

12.02.2013, 16:16 Просмотров: 2 745 Комментариев: 10

Закликаємо усіх небайдужих долучитись до акції. Початок о 9-00. Площа Незалежності

13 лютого 2013 року за адресою: вул. Леніна 14/23, Кременчуцька міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" під час сесії Кременчуцької районної ради проведе пікет під стінами райдержадміністрації з вимогою змусити депутатів відмовитися від затвердження "Схеми планування території Кременчуцького району".

 

Нагадаємо, що наслідком затвердження депутатами відповідної схеми стане будівництво Біланівського гірничо-збагачувального комбінату площею 18 тисяч гектарів. На цій території розташовані 14 сіл, які планують виселити. План переселення можновладці з селянами не обговорюють. Закликаємо усіх небайдужих долучитись до акції. Початок о 9-00. Площа Незалежності.

 

На правах реклами

0
Автор: editor
Теги:

Комментарии: 10

2 150
12 февраля 2013 16:30

На правах реклами
- саме про це я і подумав як тільки побачив заголовок новини - РЕКЛАМА

0
3 263
12 февраля 2013 17:12

Все на пикет Братья и Сестры! Отстоим свою землю am

0
0
12 февраля 2013 18:21

Набіса потрібні депутати, якщо будівництво що загрожує життям тисяч людей взагалі "обговорюється"?!!! angry На площі вже пора не мітинги, а страти проводити.

0
0
12 февраля 2013 18:22

ПОКРАЩАННЯ!!! ПОКРАЩАННЯ!!! СЛАВА ПАРТИИ РЕГИОНОВ!!! УРА СОЛЦЕЛИКОМУ!!!

0
737
12 февраля 2013 22:05

Молодці "Свободівці", я думаю, якщо ВР не запрацює і буде розпуск парламенту, то саме "Свобода" набере відсотків так 20!

0
0
12 февраля 2013 23:19

Короче! Что брать на пикетирование? Сначала будем буржуев или депутатов? Или и всех вместе? Думаю, что уже пора, революция каждую ночь сниться. Достали! Песню:"Вставай проклятьем заклейменный выучил!"

Да здравствует мировая социалистическая революция!

0
0
13 февраля 2013 01:24

slava,
Дорогенький! У нас всі буржуї - депутати, а всі депутати - буржуї. Так що бий любого не промажеш.
А на почин пропоную /призыв к насилию/

0
0
13 февраля 2013 10:38

Цитата: Нуська
/призыв к насилию/

по вашому дамочка що погрожує людям жити на краю прірви не заслуговує подяки?

0
1 145
13 февраля 2013 12:22

Самое страшное, что этот ГОК по-любому построиться - это вопрос времени sad Что бы там ни кричали, не пикетировали.

0
0
11 марта 2013 18:08

13 березня.Головне,щоб якомога більше людей зрозуміли,що все залежить від кожного з нас.А не так:Я краще вдома посиджу, чи:все рівно я нічого не зроблю,вони і так збудують і таке інше.Зберіть своїх рідних,друзів,дітей і приходьте!!!Звичайно, якщо Вам не байдуже чим будуть дихати Ви і ваші діти в недалекому майбутньому,а г.Жеваго підніметься у рейтингу Forbes значно вище. Мені не байдуже,я прийду.

0