Національне кіно "Вибори" почалось

18.08.2012, 11:18 Просмотров: 2 390 Комментариев: 18

Офіційно передвиборчі перегони стартували 28 липня. Громадяни України мають 90 днів для того, аби визначитись, хто найдостойніший. Усі ці три місяці на нас чекає захоплююча сага з компроматом, обіцянками, образами, концертами та іншими сюрпризами. Бо крісел у парламенті 450, а претендентів... 4 тисячі 166 чоловік.

Крім партійних списків, у кожному окрузі обиратиметься один депутат за мажоритарною системою. Вільних крісел для мажоритарників у нас два – претендентів уже 22. Реєстрація закінчується 18 серпня.

 

Округ №146 — м.Кременчук (крім Молодіжного)

Національне кіно "Вибори" почалось

 

Округ №150 (район Молодіжний м.Кременчука, м.Комсомольськ, Глобинський, Кременчуцький райони)

Національне кіно "Вибори" почалось

0
Автор: admin
Теги: выборы-2012

Комментарии: 18

76
18 августа 2012 14:21

А с каких пор Терен Тараном стал?????????

0
0
18 августа 2012 14:53

"... Выборы, выборы ..." - дальше вы сами знаете по фильму "День выборов".

0
0
18 августа 2012 22:49

traktorist'у : Його справжнє прізвище - Таран, а Терен - псевдонім. Він же письменник, серед літераторів псевдоніми зустрічаються досить часто, це майже норма

0
0
18 августа 2012 23:45

Так приятно видеть миллиардера среди людей :)))

0
0
19 августа 2012 02:17

Ну и за кого голосовать??? Вроде и кандидатов пруд пруди, а голосовать не за кого.

0
0
19 августа 2012 10:04

Капустян-стоит за нее голосовать?отпишитесь знающии.

0
405
19 августа 2012 18:44

olgatr2000,
Якщо більшість кандидатів ховають свої політичні уподобання (значить велика ймовірність, що це майбутні тушки), то Ганна Капустян чітко опреділилась, що вона від "Свободи". Вона професор, виступала в ООН. Принципова, смілива, запросто може влаштувати скандал на зборах або форумі (в цьому я її не підтримую). Ну що іще? Досить симпатична жінка.

0
0
19 августа 2012 19:29

8 olgatr2000

Капустян-стоит за нее голосовать?отпишитесь знающии.

Знаю лично Анну Капустян,имел честь работать с ней.Была , есть и будет порядочным человеком.Таких не ломает даже система,быстрей уничтожает,но тут у меня вопрос уже к самой Капустян, зачем вам это Анна Тимофеевна?

0
405
19 августа 2012 19:43

А взагалі-то, хоч по 146 округу (центр Кременчука)і 11 кандидатів, але голосувати особливо ні за кого. Навибирали ми у Раду мільйонерів, так вони й роблять реформи для багатих за рахунок бідних. Ці мільйонери чомусь такі зговірливі, тільки регіонали поманили пальчиком і декількома мільйонами, зразу став тушкою. Передавши при цьому регіоналам голоси усіх виборців, які голосували за цього перебіжчика, коли він іще був у БЮТі. Комуністів теж не сприймаю. Плачуться, що вони за народ, але ж вони у владі, в КОАЛІЦІЇ з регіоналами і покірно й добросовісно голосують за помахом руки Чечетова. І звідки в них мільярди на рекламу і на газети? Партвнесків пенсіонерів вистачить хіба що на годинника для Петі за 20 тис. зелених. Тому я вибрав собі кандидата і буду його підтримувати. Це Таран (Терен). Не зрадив "Батьківщину", розумний, відомий в Україні письменник, і просто приємна в спілкуванні людина.

0
1 901
19 августа 2012 20:15

Спросите себя, уважаемые избиратели, ЗА ЧТО, а не ЗА КОГО вы голосуете. А то получается, что Таран симпатичный, честный и лишь поэтому человек готов за него голосовать. Не спорю, это важно, когда человека выбирают в мэры, например. Но в данном случае мы будем голосовать за политику. То есть, за партии, которые обещают нам разного рода преобразования. ВО Свобода, например, обещает поставить во главу угла национальный признак, а москалей и прочих "неукраинцев" прижать как следует. Если профессора Капустян это привлекает, то и флаг ей в руки. Да, она честная, порядочная и вообще хорошая. Но я за неё не буду голосовать, (то есть, за партию, которую она представляет). Так и с остальными. И пока люди обсуждают только кандидатов и выбирают, кто им лично симпатичен, толку от выборов не будет.

0
0
19 августа 2012 20:53

Ох, люди, важке це питання. Програми в партій майже схожі, все залежить від того, які саме ЛЮДИ їх будуть втілювати

0
405
20 августа 2012 01:10

Ворон, так партійні програми мало що говорять, а от вектори руху давно відомі. Регіонали - побудувати в Україні путінсько-лукашенківський варіант диктатури з кримінальним душком і далі сшибати бабки. Комуністи - приєднати Україну до Росії як колонію і створити новий ссср. Об*єднана опозиція - змістити регіоналів, повернути владу в конституційне русло, відмінити драконівські закони про пенсійний вік і ін., посадити хабарників-суддів, прокурорів і декого з політиків, що нагребли мільярди, і потихеньку миритись із Європою і всим світом.

0
1 901
20 августа 2012 06:34

qwertyu, я и имел в виду, что надо анализировать векторы, просто такие слова не всем понятны.

0
341
20 августа 2012 08:46

ёпсель а голосовать то не за кого выборы выборы кандидаты - .....ры wink

0
2 573
20 августа 2012 10:45

вроде взрослые люди, а в политиков верят..)))

0
0
20 августа 2012 11:59

для wertihvostik
Это наша беда, что многие вроде бы умные люди либо голосуют против всех, либо вообще не идут на выборы, а потом так и живем... Из двух зол всегда можно выбрать меншую

0
0
20 августа 2012 13:12

Вот я и выберу меньшую злу..)) Ворон прав, зри в корень, а не в физию кандидата.

0
0
20 августа 2012 13:55

Как по мне, власть одна, только лица меняются


Цитата: Voron
И пока люди обсуждают только кандидатов и выбирают, кто им лично симпатичен, толку от выборов не будет

Во-во!!!

0