Покійники йдуть голосувати

28.01.2010, 18:51 Просмотров: 734
Після першого туру виборів Держреєстр провів «роботу над помилками» у списках виборців. Однак вони бездоганними не стануть – РАЦСи, паспортні столи та Держреєстр ніяк не розберуться між собою..

Відділ Держреєстру виборців Автозаводського району вніс до реєстру всіх тих, хто в першому турі голосував через суд. Усього – 357 осіб. Тепер ці виборці можуть спокійно голосувати на своїх дільницях – вони будуть у списках, повідомила Інеса Мартиненко, начальник відділу ведення Держреєстру Автозаводського району. До реєстру включені й ті, кого внесли до списків виборців безпосередньо на виборчих дільницях.

Однак і в другому турі списки не будуть бездоганними. Про це можна судити хоча б із того, як Держреєстр перевіряє померлих і що з того виходить. Так, родичі небіжчика  принесли нотаріально завірену копію свідоцтва про смерть до відділу Держреєстру  Автозаводського району. Та померлий дідусь все одно був у списках виборців на дільниці У Держрєєстрі кажуть: у цьому винні РАЦСи:

– Ми звертаємося до РАЦСу із запитом, щоб підтвердити, чи дійсно померла ця особа, чи ні. Ми не маємо права вносити зміни інакше, за іншими документами. Читайте закон. РАЦСи ж надали підтвердження тільки на половину померлих, - коментує Інеса Мартиненко.

Також у Держреєстрі нарікають на роботу паспортних столів – мовляв, списки, які передаються ними, неточні.

P.S. Чому з «уточнених» списків виборців зникли два під‘їзди (22 квартири на бульварі Пушкіна, 21)? Звідки у трьох малосімейках з’явилися «зайві» квартири і «зайві» виборці? На ці питання Інеса Мартиненко не відповіла, пообіцявши дати інформацію згодом… 
0
Автор: donchenko
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх