Бюджетники ділять мільйони

12.07.2007, 17:07 Просмотров: 957

За підсумками виконання бюджету за півріччя місто має отримати додатково близько 19 мільйонів гривень. Роздавши борги, грошей підкинуть школам, лікарням, на комуналку і нове будівництво..

Кошти ділитимуть на сесії міської ради 31 липня. Наразі в міському фінансовому управлінні приблизно прикинули, кому, скільки й на що дати. Однак, як каже керівник міськфінуправління Тетяна Неіленко, спочатку треба покрити дефіцит бюджету та віддати державну позичку, яку місто брало в 2006 році, коли бюджет не виконувався. Отже, ділитимуть близько 14,7 млн. грн.
Кошти першочергово виділять на латання дахів у школах і лікарнях та інші капітальні ремонти. Зокрема, планується відремонтувати дах у дитячій музичній школі №3, що в Крюкові, дахи в 4-й та 5-й міськлікарнях. У 4-й міськлікарні відремонтують інфекційне відділення, а в найстарішій 1-й поміняють водопровідні труби. На ремонт кабінету очікує і дитяча стоматологічна поліклініка.
На шість мільйонів гривень претендує управління житлово-комунального господарства: на дороги, підготовку житлового фонду до зими, вивезення сміття, благоустрій та капремонти. Проте не факт, що комунальникам дадуть стільки, скільки вони просять.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2007/07/12/6306.html -->
 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх