Янукович закликає опозицію прискорити процес складення депутатських повноважень

14.06.2007, 23:06 Просмотров: 698
Про це Янукович заявив сьогодні журналістам у Полтаві.

"Поки 151 депутат не складе повноваження, Верховна Рада буде працювати - це не крамничка, яку можна закрити або відкрити. Це конституційна гілка влади, і вона буде працювати, як це передбачено Конституцією", - сказав Янукович.

За його словами, після складення повноважень 151 депутатом "Верховна Рада припинить пленарні засідання, і буде працювати в режимі комітетів і в округах".

Про це Янукович заявив сьогодні журналістам у Полтаві. 'Поки 151 депутат не складе повноваження, Верховна Рада буде працювати - це не крамничка, яку можна закрити або відкрити. Це конституційна гілка влади, і вона буде працювати, як це передбачено Конституцією', - сказав Янукович. За його словами, після складення повноважень 151 депутатом 'Верховна Рада припинить пленарні засідання, і буде працювати в режимі комітетів і в округах'. 'Сьогодні усе залежить від депутатів опозиції, що виступили з ініціативою проведення дострокових виборів, вони ініціювали складення повноважень - будь-ласка, зробіть це і дайте спокій країні. Йдіть скоріше з парламенту, і ми вам ручкою помахаємо', - підкреслив Янукович. Нагадаємо, що голова Верховної Ради Олександр Мороз відмовився зачитати на засіданні парламенту в четвер усі заяви про вихід із фракцій, подані депутатами від фракцій блоків Наша Україна і Юлії Тимошенко. Раніше Олександр Мороз заявив, що має намір блокувати виконання указу Президента Віктора Ющенка, яким він на початку червня призначив позачергові вибори парламенту на 30 вересня. За матеріалами УНІАН 
0
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх