В Управлінні СБУ в Полтавській області діє телефон довіри

17.04.2007, 23:04 Просмотров: 843
Служба безпеки України здійснює низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної громадської структур, а й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Управлінні СБ України в Полтавській області діє телефон довіри - 7-45-22 та 51-18-38 для прийому звернень про факти корупції та неправомірного втручання у діяльність судів, органів юстиції, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Служба безпеки України здійснює низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями. Важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної громадської структур, а й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей. Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Управлінні СБ України в Полтавській області діє телефон довіри - 7-45-22 та 51-18-38 для прийому звернень про факти корупції та неправомірного втручання у діяльність судів, органів юстиції, органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Інформація, яка надійде за вказаними номерами, обов'язково буде перевірена. За результатами перевірки, згідно чинного законодавства, будуть прийняті відповідні рішення. 
0
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх