Мер Комсомольська став замміністром з питань ЖКГ

8.03.2007, 16:03 Просмотров: 1 377

Мер Комсомольська став замміністром з питань ЖКГПершого березня Кабмін реорганізував Міністерство будівництва, архітектури та ЖКГ у дві нові структури – Міністерство регіонального розвитку та будівництва і Міністерство з питань ЖКГ. Віце-прем'єр з питань регіональної політики, будівництва та ЖКГ, глава реорганізованого міністерства Володимир Рибак повідомив, що нове міністерство займеться модернізацією ЖКГ, щоб не дозволити "збільшувати тарифи в три - чотири рази". Він же заявив, що заступником міністра ЖКГ призначений мер Комсомольська Олександр Попов.
Екс-меру Комсомольська  доведеться займатися реформуванням ЖКГ.

Мер Комсомольська став замміністром з питань ЖКГ

Мер Комсомольська Олександр Попов, якому мешканці міста на виборах у 2006 році вчетверте довірили право керувати містом, тепер буде реформувати ЖКГ України як заступник міністра

Першого березня Кабмін реорганізував Міністерство будівництва, архітектури та ЖКГ у дві нові структури – Міністерство регіонального розвитку та будівництва і Міністерство з питань ЖКГ. Віце-прем'єр з питань регіональної політики, будівництва та ЖКГ, глава реорганізованого міністерства Володимир Рибак повідомив, що нове міністерство займеться модернізацією ЖКГ, щоб не дозволити 'збільшувати тарифи в три - чотири рази'. Він же заявив, що заступником міністра ЖКГ призначений мер Комсомольська Олександр Попов.
Екс-меру Комсомольська  доведеться займатися реформуванням ЖКГ. 'Треба модернізувати, треба ремонтувати – повинна бути вертикаль, яка наведе порядок у ЖКГ,– заявив Володимир Рибак.
Глава комітету Верховної Ради з питань будівництва та ЖКГ Юрій Сербин (БЮТ) підтримав створення міністерства у сфері житлово-комунального господарства: 'Потрібний єдиний орган, який би курирував усю політику з реформування сектора ЖКГ, регулював держполітику, спрямовану на реформу галузі і розробляв методики розрахунків за комунальні послуги'.
Але, на думку глави підкомітету ВР із питань ЖКГ Олексія Кучеренка ('Наша Україна'), 'міністерство не буде мати важелів впливу, тому що майно житлово-комунального комплексу давно перебуває не в державній, а в комунальній власності'.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2007/03/08/4948.html -->
 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх