В дитячій лікарні взимку лікують, влітку оздоровлюють

7.09.2006, 21:09 Просмотров: 1 725
Четвертий рік на базі міської дитячої лікарні працює оздоровчий комплекс. Про це розповів головний дитячий лікар Юрій Попенко. Він каже, що зазвичай влітку більшість лікарняних ліжок порожні. Отож в режимі денного стаціонару цього літа на оздоровленні побувало 386 дітей.

Четвертий рік на базі міської дитячої лікарні працює оздоровчий комплекс. Про це розповів головний дитячий лікар Юрій Попенко. Він каже, що зазвичай влітку більшість лікарняних ліжок порожні. Отож в режимі денного стаціонару цього літа на оздоровленні побувало 386 дітей. Це ті, хто страждає на хвороби шлунку, органів дихання та ін.. Дітей направляла лікарняна комісія.
На відміну від піонерського табору у лікарні діти не лише оздоровлювалися, гралися, плавали в басейні, а й лікувалися. Пан Попенко каже: «Добре, якби міський бюджет виділяв кошти не лише на харчування, а й на медичні препарати, які необхідні цим дітям». Лікар каже, що хотів би розширити діяльність денного оздоровчого стаціонару і надати йому статус санаторію. Адже відгуки батьків свідчать про ефективність такої роботи.   
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх