Що за свято без вогню?

1.09.2006, 19:09 Просмотров: 852
У День Незалежності України на площі, що має таку ж назву, кременчуцькі пожежні демонстрували мешканцям та гостям міста можливості своєї техніки..

Почалося дійство о 17.30 з невеличкого параду по вул.Леніна, який музично супроводжував духовий оркестр міського управління Міністерства з надзвичайних ситуацій. Потім машини вишукувалися в одну лінію на площі Незалежності й почали показувати на що здатні. Здійнялася в небо пожежна драбина, що зніме в разі чого з 9-го поверху.... Працююча пневматика «небесного ліфту», який використовують для гасіння піною палаючих нафтових резервуарів, заглушила оркестрову музику. Бажаючі фотографувалися в кабінах «пожарок», діти сигналили, дівчата верещали.
Серед продемонстрованого приладдя запам’яталися подушка, яка при надуванні здатна підняти 10-тонну пожежну машину, та ножиці, що вільно ріжуть металеву арматуру.
Але найбільше глядачам сподобалася «пінна дискотека». Зі шлангу в небо полетіли шматки піни й «засніжили» добрячу ділянку на площі. Дітлахи бігали по пояс у «снігу», що на вигляд та дотик нічим не відрізняється від піни у ванній. Дорослі теж забрідали й фотографувалися. Пожежні дивувалися: «Чого вони туди лізуть? Воно ж смердить!»
Після піни зі шлангу вистрілив струмінь води. Хлопчаки, що стояли напроти почали дражнити пожежних. Ті у відповідь обдали їх з голови до ніг. Всі залишились задоволеними.
Рятувальники приковували до себе увагу людей майже годину. Хтось захоплено спостерігав за дійством, хтось скептично називав техніку «старим хламом», але байдужим ніхто не залишився. 
0
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх