Новий губернатор відвідав Кременчук

8.06.2006, 16:06 Просмотров: 1 221
Новопризначений губернатор Полтавщини Валерій Асадчев у середу, 7 червня, здійснив турне по Кременчуку. Він відвідав КрАЗ, сталеливарний, вагонобудівний, автоскладальний заводи та фірму “Присадки”. На прохання міського голови Миколи Глухова пан губернатор також зустрівся з пресою..
Новий губернатор області Валерій Асадчев закидав пресу економічними термінами. Що, що, а економіка його „коньок”

“Я не той, хто прийшов сюди пересидіти. Я буду працювати”
Нагадаємо, Валерій Асадчев під час минулих президентських виборів працював керівником виборчого штабу Віктора Ющенка. Після його перемоги він був без п’яти хвилин губернатором області. Сьогодні, з другої спроби, він таки погодився працювати керівником Полтавщини. Каже, аби допомогти Президенту. “Я його тоді і зараз підтримую. Тоді указ про призначення був готовий. Але я відмовився, бо був депутатом мажоритарником і не міг покинути своїх виборців. Але і зараз я не тримаюся за цю посаду. Проте я не той, хто прийшов сюди пересидіти. Я людина дуже відповідальна. Я буду працювати. Так, пропрацювавши кілька днів у мене склалося враження, що я тут вже років п’ять працюю”.

“Я не прихильник того, аби міняти всі кадри аж до прибиральниці...”
Такими словами новий губернатор відповів на запитання журналістів щодо можливої зміни віце-губернаторів і посадовців облдержадміністрації. Він каже, що в облдержадміністрації залишиться увесь кадровий склад. Єдине питання у Валерія Асадчева виникає щодо першого віце-губернатора Віктора Іноземцева. “Замість Іноземцева (члена соцпартії, кандидата на посаду губернатора) я пропоную кандидатуру Близнюка (член „Нашої України”). Поки що Іноземцев пішов у відпустку і ми не отримали дозвіл на його звільнення. Інші заступники залишаються”.
Щоправда, чотирьох заступників новому губернатору здалося замало. Він пропонує збільшити їх кількість до 5-6 чоловік: “У Сан Санича Омельченка – мера Києва було 18 заступників. Я не прихильник 18, навіть не 10. Але чотири це замало. Буває так, що один у відпустці, інший захворів, тоді ситуація стає некерованою. Я вважаю треба аби було 5-6 заступників”. Які саме повноваження виконуватимуть нові віце-губернатори, якщо вони таки з’являться, губернатор не уточнив.

Економіка – „коньок” нового губернатора
Багато часу спілкування з журналістами Валерій Асадчев присвятив економічному блоку питань. Щоправда, не захотів відповідати на питання: “Що йому залишилося в спадщину від попередника Степана Бульби?”, бо не любить говорити погано про тих, хто був до нього. Обмежився словами – роботи багато. Далі розповів про те, що треба вести плавну тарифну політику, а не оголошувати мораторії на підвищення тарифів, як це робила попередня Верховна Рада, бо це згодом зробить з країни другий Алчевськ. “Я завжди був проти мораторію. Економіка є економікою. Я не хочу Алчевська в області і руйнування підприємств. Тарифну політику слід вести плавно”.
Також губернатор розповів, що вивчив стан справ на „Укртатнафті” і проситиме уряд повернути вексельну схему розрахунку для підприємства.
Він, як і під час виборчої кампанії, запевнив, що лобіюватиме питання будівництва мосту через Дніпро. Крім того губернатор заявив, що перед тим, як почати будівництво металургійного комбінату слід спочатку вивчити ряд екологічних питань. 
0
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх