Полковник Кононенко пішов на пенсію

14.04.2005, 14:04 Просмотров: 875
За ним рапорти про відставку написали і керівники інших підрозділів.

Начальник міської міліції, полковник міліції Анатолій Кононенко минулого четверга написав рапорт про свою відставку і вирішив піти на пенсію. “Заяву написав через погіршення стану здоров’я. Я 20 років пропрацював у міліції. Може б, працював ще...”,- каже сам пан полковник. Однак це офіційні дані, озвучені для преси. За іншою інформацією, Кононенко просто не зміг спрацюватися з новим обласним керівництвом міліції, і, зокрема, з першим заступником облуправління.
Слідом за Кононенком, подібний рапорт написав і начальник Автозаводського райвідділу міліції Віталій Свириденко. Трохи раніше про свою відставку заявив начальник слідчої частини міськуправління міліції Михайло Скляров. А з початку тижня рапорти на звільнення з органів внутрішніх справ написали ще кілька осіб керівного складу. Вони пояснюють свої дії тим, що працювати в професійній команді Кононенка їм було інколи нелегко, але це вони робили з повною віддачею і завжди могли сподіватися на міцне плече свого керівника. Зараз же міліціянти вже відчули певні труднощі. Наприклад, перебої з пальним, відсутність автомобіля для чергування. Дії своїх колишніх підлеглих Кононенко не засуджує, кажучи, що кожен вільний обирати, з ким працювати і де.
До речі, звільнення Кононенко здивувало і багатьох керівників міста, депутатів. Десь за два тижні до цього мерія, керівники районів, промислових підприємств міста, депутати різних ланок написали листа в облуправління міліції з проханням залишити професіонала Кононенка на своїй посаді. Але в Полтаві до цих прохань не дослухалися.
Наразі в.о. начальника міської міліції призначено майора Ігоря Кривошеєнка, в.о. начальника Автозаводської міліції – підполковника Миколу Довбиша.
Слід відмітити, що сьогодні в міліції всі керівники є виконувачами обов’язків. В міськуправлінні повідомляють, що незабаром їх замінять на призначених керівників, прибуття яких очікують із західної України, де працював нинішній начальник обласної міліції Богдан Керницький, який зараз, як кажуть “формує свою команду”. 
0
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх