Кременчуцька тхеквондистка Дар'я Кареліна стала чемпіонкою України

15.08.2017, 16:05 Переглядів: 3 582

Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ відбувся у Полтаві. На фото Дар'я Кареліна разом з тренером

13 серпня у Полтаві відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів. Він став основним етапом відбору на юніорське Євро.

Участь у змаганнях взяли близько 150 юних спортсменів 2000-2002 років народження з 15 областей та Києва, які розіграли медалі в 19 вагових категоріях.

Кременчук на змаганнях у ваговій категорії 55 кг представила Дар'я Кареліна. Спортсменка, під керівництвом тренера та батька Василя Кареліна, завоювала «золото» чемпіонату.

Дар'я провела три поєдинки: 1-й бій перемогла з рахунком 16-4, другий - 21-1, а у фіналі поборола Валерію Тимчук з рахунком 6-0.

За підсумками чемпіонату кременчужанка потрапила до збірної України, яка з 2 по 5 листопада цього року на Кіпрі побореться за медалі чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів, з чим її і вітаємо!