Кременчуцькі богатирі й амазонки тягали залізо у Полтаві

9.07.2017, 10:03 Переглядів: 3 974

Спортсмени з Кременчука завоювали 8 нагород

1 липня у Полтаві відбувся Чемпіонат Полтавської області з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп, у змаганнях брали участь близько 70 спортсменів з різних куточків області.

Кременчук представляла команда СК "Титан", яка налічувала 12 спортсменів: Дроздова Ольга, Купрієнко Альона, Купрій Олексій, Самарцев Володимир, Потреба Тимур, Половинка Іван, Бойко Дмитро, Майборода Дмитро, Федорченко Ігор, Барильченко Денис, Величко Роман, Чирва Андрій.

Під керівництвом тренера, а за сумісництвом віце-президента СК «Титан» Владислава Крамаренка.

Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді та відбір збірної команди Полтавській області з класичного пауерліфтингу для участі у Чемпіонаті України, який стартує 14 вересня у Коломиї.

За підсумками змагань команда СК «Титан» здобула 8 нагород: 4 золоті медалі, 3 срібні медалі та 1 бронзову медаль.

Золото першості вибороли: Альона Купрієнко, яка на дебютних змаганнях виконала розряд Майстер спорту України, Дмитро Бойко, Дмитро Майборода та Ігор Федорченко виконав розряд Кандидат у майстри спорту України.

Срібло підкорилось Ользі Дроздовій, Олексію Купрію та Івану Половинці.

Роман Величко будучи дебютантом здобув бронзу.

До участі у змаганнях була залучена рекордна кількість спортсменів СК «Титан», які гідно представили наше місто та здобули у командному заліку перше місце.