З короваєм та піснями зустріли кременчуцьких кікбоксерів з чемпіонату світу

6.06.2017, 08:07 Переглядів: 5 557

Микита Назаренко, Євген Шишмаков та їх тренер Олег Скирта привезли шість нагород

З 31 травня по 3 червня в Афінах (Греція) відбулися змагання чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав 1150 учасників з 47 країн. Тріумфальний виступ збірної команди України, в черговий раз довів, що українці - одні з найкращих кікбоксерів у світі. Наша команда завоювала 61 медаль різного ґатунку (31 золото, 14 срібло, 16 бронза), що є найкращим показником за останні 4 роки участі збірної України на чемпіонатах світу ISKA.

Кременчук під керівництвом тренера Олега Скирти на мундіалі представляли спортсмени СК "Гермес".

Микита Назаренко у ваговій категорії до 80 кг посів 2 місце у розділі юніорський евро-тай, та 3 місце - К-1 лайт.

Євген Шишмаков (вагова категорія - до 80 кг, вікова категорія - ветерани) посів 2 місце у розділі К-1 лайт, 3 місце в розділі лайт-контакт.

Олег Скирта завоював 1 місце в розділі К-1 лайт та 1 місце в розділі лайт-контакт, вагова категорія - до 70 кг, вікова категорія - ветерани.

- Хочу відзначити ще одну важливу новину - 25 травня 2017 року кікбоксинг ISKA нарешті отримав статус визнаного виду спорту в Україні, - зауважив тренер Олег Скирта.

Повертаючись додому спортсменів на рідній землі в аеропорту вже чекали з короваєм та піснями

Автор: Альона Душенко Джерело відео: ТСН