Кременчуцька тенісистка виграла всі матчі, але поступилась у фіналі

18.05.2017, 08:46 Переглядів: 2 282

Міжнародний турнір з настільного тенісу пройшов у Львові

29 квітня у Львові завершився XІX міжнародний турнір "Кубок А.Строкатова" з настільного тенісу. 300 спортсменів з Польщі, Білорусі та різних міст України змагались за звання кращого. Кременчук на змаганнях представили вихованці КДЮСШ№1.

Відмінно виступила Софія Маховська (гімназія №5) у віковій групі 2007 р.н. та молодше не програвши жодної зустрічі. Вона вийшла у фінал змагань, де, на жаль, поступилась киянці Ангеліні Плащинській. Інша вихованка Вікторія Гацько (ліцей№4) зайняла 7 місце. Серед юнаків юний Сергій Казарян 2009 р.н.(гімназія№5) граючи зі спортсменами на 2 роки старших за себе увійшов до вісімки найсильніших.

Дітей до змагань готували старший тренер відділення Казарян С.А. та тренер-викладач Шульга М.О.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: КДЮСШ-1