У заключному поєдинку «Кремінь» поступився «Дніпру»

19.03.2017, 18:38 Переглядів: 2 390

Кременчуцька команда закінчила регулярний чемпіонат на 8-му місці

19 березня у заключному поєдинку реулярного чемпіонату баскетбольний клуб "Кремінь" програв "Дніпру".

Дніпро – Кремінь – 108:58 (26:15, 27:13, 31:18, 24:12)

Дніпро: Тимофеєнко - 18 очок, 9 підбирань, 2 передачі; Загреба - 16 очок, 4 підбирання, 2 передачі.
Кремінь: Чигринов -15 очок, 3 підбирання, 1 передача; Луговцов - 14 очок, 1 підбирання.

Усі свої нагальні турнірні завдання суперники до звітної зустрічі вже вирішили. То ж у заключному поєдинку регулярного чемпіонату команди мали можливість пограти в своє задоволення та на втіху вболівальникам. Більше задоволення, як і очікувалося, отримали господарі. Майже до середини стартової чверті вони дозволяли гостям відчувати себе рівною стороною боротьби. Та започаткований Закурдаєвим ривок 8:0 красномовно показав, хто має значно вагоміші аргументи на перемогу. У останній результативній атаці чверті триочковий Шунделя зафіксував 11-очкову перевагу дніпровців.

Початковий триочковий Луговцова в другій 10-хвилинців став лише славкою тимчасовою втіхою для гостей. Господарі продовжили повністю домінувати на майданчику. За 2:35 до перерви Дніпро подолав позначку переваги в 20 очок.  А до кінця ігрового часу чверті ця різниця становила вже 25 очок. Господарі без надзусиль повністю використовували помилки суперника. 22 очки в першій половині гри вони набрали після втрат суперника. Перевага за підбираннями була майже дворазовою – 20:12.

По перерві хід гри не змінився. Вона поновилася триочковим Закурдаєва. Вже наступним данком Загреба збільшив перевагу дніпровців до 30 очок. Наступного десятку довелося чекати майже 5 хвилин. Саме в цій частині поєдинку перші очки набрав Мішула.

Схоже, єдиною значною інтригою матчу на заключну чверть залишалася “сотня” для господарів. Хоча, зважаючи на перебіг подій, сумнівів у здатності господарів здолати і цей рубіж не виникало. Граючи на куражі, дніпровці досягли “сотні” за 3 хвилини до фінальної сирени. Ювілейні очки набрав Ткачук. До кінця зустрічі Дніпро встиг поховати ще одну інтригу – влучання Мироненка довело загальну різницю до 50 очок.

Наступні поєдинки команди зіграють вже в плей-оф. Кремінь 28 березня зіграє перший матч 1/4 фіналу на виїзді проти Будівельника.