Чемпіон України зупинив переможну ходу «Кременя»

25.12.2016, 18:07 Переглядів: 2 900

Кременчуцькі "слони" пішли у відпустку

25 грудня кременчуцькі баскетболісти наприкінці гри поступилися чемпіону України "Хіміку" з Южного. Матч завершився з рахунком - 63:89.

"Кремінь" – "Хімік" 63:89 (19:17, 12:17, 13:23, 19:32)

Найрезультативніші:

"Кремінь": Хамзаєв 16оч, 5пб.

"Хімік": Сміт 24оч.

Сьогодні в Кременчуці вболівальники стали свідками яскравого протистояння. У двобої зійшлися чинний чемпіон країни "Хімік" та "Кремінь", який цього місяця ще не програвав. Про це повідомляє прес-служба федерації баскетболу.

Вже зі стартових хвилин кременчужани дали зрозуміти супернику, що легкої прогулянки у них не вийде: Ясиненко відкрив рахунок у матчі пострілом з периметру чим підняв на ноги всіх вболівальників в залі! Далі Байда закинув ще один триочковий, на що Петров відповів ефектним кидком згори. Загалом же за перші 5 хвилин в матчі "Кремінь" дозволив набрати чемпіону всього 4 бали. Після тайм-ауту від Валерія Степановського южненці заграли вже краще і на перерву команди пішли за рахунку 19:17 на користь господарів.

У другій чверті "Кремінь" знову побіг в атаку, а "хімік" свої перші бали набрав лише на третій хвилині періоду. Проте надалі у кременчужан перестали летіти трьохи, що дозволило "Хіміку" ближче до завершення першої половини гри  все ж вийти вперед у рахунку. А ефектний баззер Сміта встановив остаточний рахунок в чверті 31:36 тепер на користь гостей.

Після перерви "Хімік" почав грати ще більш активно та почав суттєво відриватися у рахунку. Але "слони" і цього разу вчергове скоротили відставання. В четвертій чверті Вудсон здійснив ефектний прохід під кошик суперника і скоротив відставання від "Хіміка"  взагалі лише до 9 балів, проте після тайм-ауту від керманича гостей южненці знову пішли у відрив і довели рахунок до розгромного - 63:89.