ХК «Кременчук» не змінює переможних традицій ­ 1:5

25.02.2015, 11:06 Переглядів: 1 703

Хет-­трик Лугового приніс ХК «Кременчук» п'яту перемогу

Активно проведений перший період дозволив підопічним Дмитра Підгурського здобути п’яту перемогу в чемпіонаті України. Головним героєм матчу став нападаючий гостей Владислав Луговий, який тричі розписався у воротах Андрія Безхлібного.

«Дженералз» – ХК «Кременчук» – 1:5 (0:3; 1:1; 0:1).

Дженералз: Безхлібний. Татаренко – Оксененко, Хміль – Маслов, Ляшок – Порупа, Гаврильченко. Кузьменко – Мельников – І. Дворник, Мадера – Караульщук – Секірко, Долинін – Коржилецький – Єловиков, Мацібоа, Генералов.

ХК Кременчук: Е. Захарченко. В. Романенко – Логвиненко, Варивода – Сірченко, Муль – Кочмар. Лисак – Кузьмик – Микулко, Бойков – Чернишенко – Луговий, Чердак – М. Дворник – Бобков, А. Захарченко.

Голи: 0:1. Бобков (Чердак, 7:52), 0:2. Луговий (Бойков, Сірченко, 16:10), 0:3. Луговий (Лисак, Варивода, 18:01), 0:4. Бойков (Чернишенко, В. Романенко, 31:20), 1:4. Караульщук (Мадера, 32:14), 1:5. Луговий (41:53)

Перевага кременчужан на початку гри була тотальною. Моменти один за одним виникали біля воріт Андрія Безхлібного. У тому, що кияни тримали нулі на табло 8 хвилин – велика заслуга голкіпера команди. Але й Безхлібний виявився безсилим після кидка Юрія Бобкова: шайба пролетіла над плечем голкіпера і ввійшла акурат під поперечину воріт.

До перерви гості ще двічі запалювали червоне світло за воротами «Дженералз». Обидва рази автором шайби став найкращий бомбардир та снайпер чемпіонату Владислав Луговий. Відразу після третьої шайби стався інцидент, який міг значно погіршити ситуацію для «генералів». Євген Секірко штовхнув суперника в спину, після чого на льоду ледь не виникла бійка.

Тренер «Дженералз» Анатолій Давидов зумів заспокоїти своїх підопічних у другому періоді, а разом із тим і налаштувати на боротьбу. До кінця матчу на льоду точилася рівна гра. Команда з Полтавщини зусиллями Антона Бойкова збільшила розрив у рахунку. Але гравці у складі «Дженералз» Олександр Караульщук та Олексій Мадера на пару створили шайбу престижу, знову залишивши Едуарда  Захарченка без «шат­ауту».

Перед заключним періодом три шайби різниці майже гарантували гостьовій команді виграшний результат. Головною подією цього ігрового проміжку стала шайба Владислава Лугового – форвард «Кременчука» став автором першого хет­трику чемпіонату! Не варто
сумніватися, що така результативність молодого гравця дала привід замислитися тренерам національної збірної команди України Олександру Годинюку та Ігорю Чібірєву, які уважно слідкували за перебігом гри, ­ повідомляє федерація хокею України.

Автор: Альона Душенко