Ціни на бензин попустило

13.10.2005, 16:10 Просмотров: 759

Останніми днями ціни на бензин в Кременчуці дещо знизились. Бензин марки А-80 можна придбати за 3,15 грн., 92-й за 3, 80 грн., а 95-й за 4.

Останніми днями ціни на бензин в Кременчуці дещо знизились. Бензин марки А-80 можна придбати за 3,15 грн., 92-й за 3, 80 грн., а 95-й за 4.00, а подекуди й дешевше. Експерти пояснюють це сезонним спадом попиту на бензин.
За оцінкою нинішньої ситуації та прогнозом щодо перспектив її розвитку ми звернулися до акціонерного товариства «Укртатнафта». З огляду на те, що Антимонопольний комітет України (АМК) визнав колективну монополію за ТОВ “ЛиНОС” (Лисичанський НПЗ) і   “Укртатнафтою” (Кременчуцький НПЗ), коментар з цього приводу був би доречним. Але з'ясувати чи довго радіти споживачам 'дешевому' бензину і чи не очікує нас чергове підвищення з перших уст поки що не вдалося. Виробники – мовчать.
Тим часом голова АМК Олексій Костусєв заявляє, що у випадку, якщо буде доведено, що вищезазначені компанії допускали зловживання монопольним положенням, безпідставно підвищуючи ціни на бензин, їм загрожують кримінальні справи і штрафи. До того ж, визнання компанії монополістом дає державі підстави в подальшому втручатись у ціноутворення. Наразі ж пан Костусєв впевнений, що зростання цін на світлі нафтопродукти продовжуватиметься через вкрай несприятливу “світову кон’юнктуру”.
На думку експертів, зростання ціни на даному етапі здебільшого спричиняють не цінові фактори світового ринку, а недостатнє задоволення попиту на внутрішньому ринку. Попит трохи впав – і ціни на нього зреагували.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/10/13/1494.html -->
 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх