Водії маршруток та стан доріг – перше, що турбує нового керівника ДАІ

1.04.2005, 07:04 Просмотров: 1 368
Новий начальник ДАІ Кременчука майор Микола Стоцький планує покращити якість автодоріг міста, впорядкувати ситуацію з аварійністю, а також приділятиме увагу стану транспортних засобів, зокрема маршруток..
Новий начальник ДАІ міста Микола Стоцький мріє про кращі дороги і погрожує маршрутникам
Фото: Дмитрий Бабец

Вже тиждень, як у Кременчуці працює новий начальник ДАІ міста. Це 40-річний уродженець Полтави Микола Стоцький. Він має дві вищі освіти. У 1989 – закінчив Київський автодорожний інститут, потім заочно навчався в Університеті внутрішніх справ у Харкові. На службу в ДАІ Микола Стоцький прийшов по закінченні першого вузу. Тоді, в 1990 році, він почав працювати інспектором з пропаганди ДАІ Полтави, згодом був командиром взводу, дізнавачем, працював у технагляді. До призначення у Кременчук Микола Стоцький очолював відділ автомобільно-технічної інспекції ДАІ області.
Своє призначення майор Стоцький коментує неохоче: “Викликали і дали команду їхати працювати до Кременчука”.
За перший тиждень роботи начальник ДАІ вже визначився з проблемними ділянками у місті. Саме про це було перше запитання “Телеграфа”.
- Я попередньо визначив проблеми Кременчука. Це – стан доріг, який бажає бути кращим, аварійність (особливо за участю пішоходів), стан авто, зокрема маршруток, і дисципліна водіїв маршруток. Однак хочу зазначити, що питання організації перевезень у Кременчуці поставлене краще, ніж у Полтаві. Тут є і диспетчерські пункти, і графіки руху. В Полтаві цього немає.
- Проте є й стоячі пасажири?
- Так, з цим ми будемо боротися. Зупинятимемо порушників. І тих, хто попадеться не вперше, навіть пропонуватимемо лишати дозволу на право перевезення пасажирів.
- Чи плануються зміни у штаті відділу?
- Поки що ні. Ми ще не знаємо, що буде з ДАІ. Навіщо зараз змінювати кадри, щоб потім заново все міняти. До того ж я не вважаю за потрібне щось міняти. Тут сформована дієздатна команда.
І наостанок Микола Стоцький заявив, що він виступає за те, аби ДАІ, як і раніше, таки мало право вилучати права водіїв за суттєві порушення правил дорожнього руху, аж поки ті не сплатять штраф. Крім того новий головний дорожній міліціонер міста нагадав, що з настанням тепла водіям мотоциклів не слід забувати одягати шлеми, а також звернувся через журналістів до батьків, аби ті провели з дітьми бесіду про правила дорожнього руху. Сам Микола Стоцький разом із дружиною виховує двох дітей. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх