На новій розв’язці «Дніпро-Решетилівка» встановлюють перші 30-тонні балки

7.12.2017, 12:31 Просмотров: 3 966 Комментариев: 3

На новій розв’язці «Дніпро-Решетилівка» встановлюють перші 30-тонні балки

Довжина кожної балки 33 метри

На автодорозі Н-31 «Дніпро-Решетилівка» монтують перші балки для транспортної розв'язки. За інформацією Служби автомобільних доріг розв'язка буде двох рівнів.

 

 

На об’єкті змонтують 36 балок, вага кожної близько 30 тонн, а довжина — 33 метри. Роботи на розв’язці виконує компанія «Маст-Буд», яка вже працювала на автодорозі Київ-Харків.

 

- Для Полтавської області автомобільна дорога Дніпропетровськ - Решетилівка за інтенсивністю та вантажопотоком є другою після автомобільної дороги Харків - Довжанський. Також це перехрещення з автомобільною дорогою Полтава - Олександрія що є також значною магістраллю для Полтавської області, що з'єднує Кременчук з Полтавою, - зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Анатолій Мягкохліб.

 

Автор: Альона Душенко Источник видео: Служба автомобільних доріг у Полтавській області

Комментарии: 3

615
7 декабря 2017 14:00

как єто не печально но мне кажется россия раньше мост сдаст чем єти развязку.


+6
3 477
7 декабря 2017 22:50

Цитата: jondin
как єто не печально но мне кажется россия раньше мост сдаст чем єти развязку.

Раньше сдаст раньше развалиться, а наш века простоит


-1
1 290
8 декабря 2017 08:14

Ещё бы дорогу на Полтаву отремонтировали и расширили, было бы очень неплохо. Хотя, честно говоря, сколько на Полтаву не ездил, никогда не видел на этом перекрёстке "уж очень оживлённого движения", для которого есть необходимость строить эту дорогущую развязку. Перекрёсток, как перекрёсток, я даже зачастую пересекая этот перекрёсток не всегда и видел автомобили которые едут перпендикулярно моему направлению. Восновном поток машин был на Полтаву и Кременчуг. Помоему этот мост - это просто какаято афёра. 


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх