Богатирі та амазонки тягали залізо у Кременчуці

17.11.2017, 14:04 Просмотров: 1 949

Богатирі та амазонки тягали залізо у Кременчуці

Вихованці СК «Титан» за вихідні встигли виступити в рідному місті та Кам'янському

11 листопада у Кременчуці на базі КДЮСШ №2 відбувся Відкритий турнір Кубок Титану з класичного жиму лежачи. Змагання проходили за підтримки СК «Титан», Кременчуцької міської ради, центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та дирекції КДЮСШ №2.

 
У змаганнях брали участь 50 спортсменів з трьох областей: Полтавська, Кіровоградська та Сумська.

 
Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді у Кременчуці та підтримка його у Полтавській області.


На помості Кубку Титана разом з дебютантами змагань змагалися багато кандидатів у майстри спорту України та майстрів спорту України. Загалом під час проведення турніру розіграли 20 комплектів медалей та були визначені абсолютні переможці серед чоловіків та жінок.

 
Чоловіки:

1. Денис Швидко (Суми)

2. Ігор Калініченко (Полтава)

3. Сергій Єрофєєв (Кременчук)

 
Жінки:

1. Ірина Карпова (Полтава)

2. Ольга Дроздова (Кременчук)

3. Марія Непран (Полтава)


За підсумками змагального дня команда СК «Титан», яка тренується під керіництвом віце-президена Владислава Крамаренка, в складі якої 13 спортсменів, здобула перше місце в командному заліку і гідно представила наше місто на турнірі.

 
Ольга Дроздова у ваговій категорії (в.к.) до 72 кг здобула золото першості для себе та своєї команди, Андрій Бутенко у в.к. до 83 кг став другим з результатом у 170 кг, а Сергій Єрофєєв здобув срібло у в.к. до 105 кг з результатом 202,5 кг та підкорив третє місце в абсолютному заліку.

 
Загалом змагання принесли велику кількість емоцій, переживань, перемог та позитивних вражень, всі спортсмени були в чудовому настрої та щирі на побажання, як до організаторів змагань та і до людей які прийшли їх підтримати.


Але, не зупинившись на одному дні змагань, команда СК «Титан» з 6 спортсменів 12 листопада вирушила до Кам'янського, де їх також чекав тріумф. Нашим спортсменам вдалось здобути 7 нагород: 5 золотих, 1 срібну та 1 бронзову.

 

Богатирі та амазонки тягали залізо у Кременчуці

 
Дві золоті медалі з результатом 200 кг здобув Сергій Єрофєєв, який брав участь у змаганнях серед чоловіків та ветеранів, також золото здобули:

  • Андрій Бутенко з результатом 165 кг
  • Юлія Єрофєєва з результатом 45 кг
  • Ольга Дроздова з результатом 102,5 кг.

Срібло виборов Володимир Мартинюк з результатом 170 кг, та бронзова нагорода у Дмитра Погребняка результат якого також 170 кг.

 

Богатирі та амазонки тягали залізо у Кременчуці


Ось так гідно та з перемогами для Кременчука пройшли вихідні дні.

Автор: Альона Душенко Источник фото: СК "Титан"
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх