Хай буде світло: з одного будинку викрали 45 LED-світильників

21.10.2017, 16:18 Просмотров: 3 083 Комментариев: 4

Хай буде світло: з одного будинку викрали 45 LED-світильників

Кременчуцькі комунальники не встигають міняти лампи

З будинку по вулиці Генерала Манагарова, 1 почали зникати енергозберігаючі лампи. Вже не перший місяць в місті впроваджується енергозберігаюча технологія із заміною ламп.

 

Компанія «Місто для людей Кременчук» жаліється на непоодинокі випадки крадіжок  LED - світильників в під’їздах будинків.

 

- Ситуація, яка склалася по вулиці Генерала Манагарова № 1, набула більш масштабного характеру. У вересні у всьому будинку  були замінені 140 ламп накалювання на LED-світильники. Та не пройшло і неділі, як почалися крадіжки.  Працівники провели повторну заміну вкрадених LED-світильників на нові. Через деякий час їх теж почали викрадати, - зазначили в компанії «Місто для людей».

 

Про крадіжку 45 LED-світильників компанія написала заяву до правоохоронних органів. Наразі цією ситуацією займається поліція.

 

Компанія «Місто для людей Кременчук» звертається до жителів будинків з проханням бути пильними  та слідкувати за майном, яке знаходитися не тільки в квартирі, але і в під'їздах теж. Адже не тільки від керуючої компанії залежить чистота, комфорт і безпека в ваших будинках, але і від кожного мешканця окремо.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Місто для людей
Теги:

Комментарии: 4

114
23 октября 2017 08:44

люди просто свиньи (это легко сказано) 


+9
1 311
23 октября 2017 08:55

Надо поймать, вставить все 45 и пусть освещает район на Новый год.


+3
246
23 октября 2017 09:14

Была аналогичная ситуация. Поставили "антивандальные" плафоны в металлической решётке ,соответственно хорошо прикрепив их к стенам.


+2
709
23 октября 2017 09:56

Люди у нас дикие, воровство процветает. Поэтому чтобы в дальнейшем такого не случалось, нужно ставить металлические антивандальные светильники и хорошо крепить к стене


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх