Дубль Ігоря Штефана не врятував «Кремінь-АТО»

18.09.2017, 12:00 Просмотров: 1 295 Комментариев: 2

Кременчуцькі футболісти, які пройшли АТО, зіграли з вінничанами

17 вересня на стадіоні «Кремінь-Арена» АТОвці Кременчука зіграли матч з «Дикими Качками». Футбольний поєдинок відбувся в рамках Кубка Героїв АТО.

Перед матчем тренер вінничан дав настанову свої гравцям не «наковтатися» голів у перші 10 хвилин. «Кремінь-АТО» вже на 6 хвилині відкрив рахунок. У другому таймі Ігор Штефан відзначився дублем, але це не допомогло команді втримати перемогу, наші хлопці поступилися з рахунком - 2:3.

«Кремінь-АТО» - «Дика Качка» - 2:3.

«Кремінь-АТО»: 8. Іван Коробко, 20. Руслан Полуян, 5. Олександр Белік, 17. Олег Бажан, 7. Ігор Штефан, 16. Олександр Павлушенко, 11. Петро Хоруженко, 3. Артем Прядко,4. Василь Кіндратський, 9. Руслан Чернишов, 1. Андрій Грак, 12. Сергій Полюхович, 21. Дмитро Співак, Андрій Терещенко.

«Дика Качка»: 1. Олександр Ковальов, 2. Володимир Шило, 17. Олексій Попик, 19. Іван Кравчук, 14. Євген Біднячук, 18. Дмитро Коротков, 5. Віталій Шикір, 13. Віталій Столяров, 10. Сергій Голуков, 16. Андрій Віккань, Максим Камінський, 6. Ігор Мозилас, 2. Руслан Бродовський

Комментарии: 2

471
18 сентября 2017 12:26

Олег Бажан--это не тот Бажан,что играл за Кремень,а сейчас играет за Савенцы?Если тот,то он в АТО точно не был.

+5
31
19 сентября 2017 09:13

По-перше, ні, це не той Олег Бажан.
А по-друге, неприємний присмак у таких коментарів, начебто ви хочете викрити якихось правопорушників. Нічого викривати більше?
*
До відома: В команді "Кремінь-АТО" тепер вже в регулярному Всейкраїнському чемпіонаті на кубок Героїв АТО грають виключно АТОвці і на команду один волонтер, волонтерська діяльність якого доведена протягом 2 років перед радою федерації: це фотографії за період і рекомендації військових частин - така вимога федерації футболу учасників АТО. А у міському ж чемпіонаті немає такої вимоги. Та на місто графік матчів не зручний і вони проводяться по буднях, а багато хто з команди є службовцями і не потрапляють на міські ігри, вони або в ато або на чергуваннях, тож ми додаєм легіонерів, які не є атовцями, а просто бажають бути нам корисними. Тож на чемпіонаті міста за нас грають 6 легіонерів не атовців, але двоє з них - родичі атовців: один брат атовця, один син атовця, два волонтери + 2 друзів.