Шо опять? «Кремінь» знову програє

14.08.2017, 20:46 Переглядів: 4 098

Кременчуцькі футболісти пропускають у першому таймі

14 серпня футболісти "Кременя" зазнають чергової поразки. Цього разу "синьо-білі" поступилися "Миколаєву" у першому таймі з рахунком - 0:2.

"Миколаїв" - "Кремінь" - 2:0

Голи: Сікорський 44 - Квачов 16 (аг)

«Миколаїв»: Важинський, Алексанов, Попов (Герасимець, 74), Цебро, Гаврилюк, Момот (Чучман, 65), Яворський, Ковальов, Лучик, Сікорський (Шарабура, 83), Рогозинський. Запасні: Майборода, Бессалов, Берко, Назаренко. Головний тренер: Руслан Забранський

«Кремінь»: Завгородній, Ченбай, Квачов (Прошенко, 71), Кравчук (Бичков, 46), Горват, Піскун, Богданов (Тимченко, 46), Тєртишний, Степанчук, Боровський (В.Олійник, 61), Янаков (Авраменко). Запасні: Онопко, Ходуля. Головний тренер: Сергій Ященко

Головний арбітр: Віктор Арановський (Київська обл)
Асистенти: Геннадій Литвинов (Луганськ), Марина Стрилецька (Суми)

У цьому матчі шанс проявити себе отримав голкіпер “Кременя” Денис Завгородній, який замінив Віталія Онопка на цій позиції. В запасі також залишився Ігор Тимченко.

Гра проходила на зустрічних курсах, але “Миколаєву” вдалося першими забити швидкий гол. Алексанов з лівого флангу навісив у бік воріт, а наш захисник Кравчук зрізав м'яч у власні ворота.

Кремінь намагався відігратися, але запам'ятався лише кількома неточними ударами у виконанні Степанчука. Під завісу першого тайму Сікорський з подачі Гаврилюка забив гол у роздягальню - 2:0.

Після перерви тренерський штаб “Кременя” провів ряд замін, які трохи освіжили гру. Не точні удари Тєртишного і Тимченка у ворота суперника не змінив рахунок на табло. У “корабелів” збільшити рахунок міг Яворський, але блискучу реакцію продемонстрував воротар “Кременя” Завгородній.

2:0 і “Кремінь” опускається на останню сходинку в турнірній таблиці, а “Миколаїв” записав в актив ще одну гру без нічиєї (12 ігор у Першій лізі: 7 перемог і 5 поразок).

Миколаївці вболівають за свою команду сидячі на пагорбах за межами стадіону. Квитки на першу команду Миколаєва коштують від 40 до 60 грн, в залежності від сектора. Можливо цей крок, з завищеною ціною квитка, зроблено щоб якось утримувати стадіон і команду.

Зараз на стадіон “Центральний” йде велике навантаження окрім “Миколаєва” та “Миколаєва-2” на ньому грає “Суднобудівник”. Звичайно після дощу та гри “Суднобудівника” стан поля бажає кращого.

«Арсенал» - «Рух»

19 серпня о 18.00 «Кремінь» вдома прийме «Інгулець».

P.S. У сусідній команді "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів після чергової поразки керівництво клубу вибачилося перед вболівальниками й оштрафувало гравців.

- Руководство клуба приняло решение по итогам последних матчей применить к ним некоторые административные и финансовые взыскания. В том случае, если игроки и дальше будут отбывать номер на футбольном поле, в особенности - перед своими собственными болельщиками, будут применены более радикальные меры вплоть до отчисления из команды. Именно на этом настаивают болельщики, которые, судя по комментариям на официальном клубном сайте, очень болезненно переживают последние негативные результаты, - йдеться у повідомленні на офіційному сайті.

"Гірник-Спорт" як і "Кремінь" здобув лише одну перемогу у 6 матчах.

Нагадаємо, що "Кремінь" штрафували за низькі показники ще у 2015 році.

Автор: Альона Душенко Фото: Анатолій Белоножко Джерело відео: МФК "Миколаїв"